зашто не става

  • 1 155
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 247
здравей те на всички от една година и половина чета форума но не сам писала,та от две години и седем месеца искаме да имаме бебе но не става на правихме как вили не изследвания,лекарите казват че ни яма причина да не става правих ами и  три инсета но пак не стана

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 17:13 от ral4e

# 1
  • Мнения: 820
За съжаление има и случаи на неизяснен стерилитет. Добре е, че си решила да споделиш. Бих те посъветвала да пишеш в съседния форум "Проблемно забременяване". Разкажи подробно какви изследвания сте правили и момичетата ще се опитат да те насочат нанякъде. Можеш да посетиш и форума на Зачатие.
Дано скоро стигнеш до заветната цел.

# 2
# 3
  • Мнения: 69
При нас не ставаше около 4-5 месеца всички ми казваха,че е на психическа основа. CryНакрая стана но завърши със кюретаж. smile3518Та искам да ти кажа да се поуспокоиш не бива да мислиш само за това и ще стане.УСПЕХ!!!!! Hug Wink Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 626
Недей много да го мислиш.Отидете на почивка,наслаждавайте се един на друг,правете любов,а не секс.....тогава ще стане!
Психиката е много важно нещо.
Успех! Praynig

# 5
  • Мнения: 4 302
Ох, стига с това клише бе момичета! Тук не става дума за месец, два!
Опиши моля те малко повече през какво като изследвания сте минали до момента. Спермограмата каква е, къде е правена?
Най-важното е дали посещавате център по стерилитет или това е "обикновен" гинеколог?

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
И защо направо икси? Не започнахте ли с инсета, ин витро?

# 7
  • София
  • Мнения: 35 919
Това, че не се открива проблем, не означава, че той не съществува.
Според мен 2 години са доста време.
Консултирай се с други лекари, не спирай да търсиш причината

ПП.Пожелавам ти скоро да се похвалиш с добра новина  Grinning

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ох, стига с това клише бе момичета!
    newsm10 И мен подобни изказвания ме дразнят до лудост. Какво значи "Не го мисли и ще стане"?. Как е възможно да не се живее с тази мисъл при положение, че го искаш? По друг начин звучи "Не се вманиачавай" и то не за друго, а просто защото при подобно вманиячаване бял ден не може да се види. Естествено, че когато имаш желание да станеш майка, че всяка сутрин се будиш с термометър еди къде си, нанасяш ежедневно графики, че следиш овулация, ходиш по прегледи редовно, живееш със страх в сърцето поредното изследване какъв резултат ще покаже НЕ МОЖЕ ДА НЕ ЖИВЕЕШ С ТАЗИ МИСЪЛ. Нормално е! Нормално е като не става толкова време да ти се свива сърцето, всеки идващ цикъл да ти увива душата на възел. Тъжно е, но е така!!! Имаме пресни примери за това как много на брой девойки  от ИСКАМ БЕБЕ та дори и този форум /да не споменавам поименно, ще се сетите за кои говоря/ си пъхаха възглавници под блузите, притреперваха час по час, бъркаха си по .....дупките /те сами се изразяваха така/, нервничеха, че цял месец /видиш ли  Joy/ не става, с две думи бяха ПАТОЛОГИЧНИ случаи, пък вече дундуркат бебета. Номера не е в немисленето и това най-накрая трябва да се разбере.   На теб ти пожелавам да попаднеш на добър специалист. Споредли в кой град живееш и ще бъдеш насочена към такъв. Успех и дано наистина скоро се похвалиш!

# 9
  • Мнения: 1 247
Ох, стига с това клише бе момичета! Тук не става дума за месец, два!
Опиши моля те малко повече през какво като изследвания сте минали до момента. Спермограмата каква е, къде е правена?
Най-важното е дали посещавате център по стерилитет или това е "обикновен" гинеколог?

# 10
  • Мнения: 1 247
Ох, стига с това клише бе момичета! Тук не става дума за месец, два!
Опиши моля те малко повече през какво като изследвания сте минали до момента. Спермограмата каква е, къде е правена?
Най-важното е дали посещавате център по стерилитет или това е "обикновен" гинеколог?
Извиняваи те че не ви писах по рано на мъжъми първата спермограма е в клиника НАДЕЖДА след като излиязоха резолтатите го лекува др.АМАР да съм по точна 90 не подвижни 10 подвижни,исписаму много различни хапчета но да доха добри резултати след два месеца лечение на правихме още една спермограма резултата беше 60неподвижни 40подвижни  тогава му исписа още хапчета след като испи и тях пак спермограма тогава показа 30подвижни 70неподвижни бяха намаляли подвижните решихме да утидем при професор НАНОВ тои направи подробна спермограма резултата беше много добобър след едно извесно време направихме още една при др АЛЕКСАНДРОВ и тя беше много добра,

# 11
  • Мнения: 1 247
И защо направо икси? Не започнахте ли с инсета, ин витро?
лекси здравеи ние правихме инсеминация

# 12
  • Мнения: 1 247
Ох, стига с това клише бе момичета!
    newsm10 И мен подобни изказвания ме дразнят до лудост. Какво значи "Не го мисли и ще стане"?. Как е възможно да не се живее с тази мисъл при положение, че го искаш? По друг начин звучи "Не се вманиачавай" и то не за друго, а просто защото при подобно вманиячаване бял ден не може да се види. Естествено, че когато имаш желание да станеш майка, че всяка сутрин се будиш с термометър еди къде си, нанасяш ежедневно графики, че следиш овулация, ходиш по прегледи редовно, живееш със страх в сърцето поредното изследване какъв резултат ще покаже НЕ МОЖЕ ДА НЕ ЖИВЕЕШ С ТАЗИ МИСЪЛ. Нормално е! Нормално е като не става толкова време да ти се свива сърцето, всеки идващ цикъл да ти увива душата на възел. Тъжно е, но е така!!! Имаме пресни примери за това как много на брой девойки  от ИСКАМ БЕБЕ та дори и този форум /да не споменавам поименно, ще се сетите за кои говоря/ си пъхаха възглавници под блузите, притреперваха час по час, бъркаха си по .....дупките /те сами се изразяваха така/, нервничеха, че цял месец /видиш ли  Joy/ не става, с две думи бяха ПАТОЛОГИЧНИ случаи, пък вече дундуркат бебета. Номера не е в немисленето и това най-накрая трябва да се разбере.   На теб ти пожелавам да попаднеш на добър специалист. Споредли в кой град живееш и ще бъдеш насочена към такъв. Успех и дано наистина скоро се похвалиш!
аз съм от ВАРНА

# 13
  • Мнения: 2 422
Ох, стига с това клише бе момичета!
    newsm10 И мен подобни изказвания ме дразнят до лудост. Какво значи "Не го мисли и ще стане"?. Как е възможно да не се живее с тази мисъл при положение, че го искаш? По друг начин звучи "Не се вманиачавай" и то не за друго, а просто защото при подобно вманиячаване бял ден не може да се види. Естествено, че когато имаш желание да станеш майка, че всяка сутрин се будиш с термометър еди къде си, нанасяш ежедневно графики, че следиш овулация, ходиш по прегледи редовно, живееш със страх в сърцето поредното изследване какъв резултат ще покаже НЕ МОЖЕ ДА НЕ ЖИВЕЕШ С ТАЗИ МИСЪЛ. Нормално е! Нормално е като не става толкова време да ти се свива сърцето, всеки идващ цикъл да ти увива душата на възел. Тъжно е, но е така!!! Имаме пресни примери за това как много на брой девойки  от ИСКАМ БЕБЕ та дори и този форум /да не споменавам поименно, ще се сетите за кои говоря/ си пъхаха възглавници под блузите, притреперваха час по час, бъркаха си по .....дупките /те сами се изразяваха така/, нервничеха, че цял месец /видиш ли  Joy/ не става, с две думи бяха ПАТОЛОГИЧНИ случаи, пък вече дундуркат бебета. Номера не е в немисленето и това най-накрая трябва да се разбере.   На теб ти пожелавам да попаднеш на добър специалист. Споредли в кой град живееш и ще бъдеш насочена към такъв. Успех и дано наистина скоро се похвалиш!

# 14
  • Мнения: 561
Т`ва с "успокой се и ще стане" на човек, който опитва от близо 3 години е несериозно!!! Ралче, не стана ясно твоите изследвания как са. Една голяма молба от мен - моля те, опитай се да пишеш малко по-грамотно със съответните препинателни знаци, повярвай ми, едвам те разбирам.

Общи условия

Активация на акаунт