спешен въпрос за chicco

  • 618
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте,
Нуждая се от спешна помощ относно пясъчниците на Чико.
Зная, че пясъчникът "Калинка" има излята поставка в/у която да седнат 1 или 2 деца,
Въпросът ми е дали и в пясъчникът "Тиква" има същата поставка?
В представителството на Чико не могат да ми дадат отговор.

# 1
  • Мнения: 451
Интаресно защо не могат да ти отговорят! Попитай къде можеш да го видиш наживо, все пак ако ще купуваш трябва да си запозната, въпреки че е тяхна работа да знаят и да ти отговорят

# 2
  • Мнения: 4 428
Въобще не се учудвам, че не знаят. Аз харесах една играчка и отивам във фирмения им магазин при Южния парк да я купя. Казват ми "Ооо, тази никога не сма я получавали и не се  внас:shock:" Е, във фирмения магазин може да не се внася, но явно от фемили.бг са намерили начин да я имат  Crossing Arms Супер са некомпетентни "консултантките" им  ooooh!
Наистина виж къде я има на живо и ще видиш всичко, което те интересува  Grinning

# 3
  • Мнения: 188
обади се на вносителите на Chicco
ф. Атекс - 028624231
http://www.fokus.bg/firms_list.php?cat=138452

виж и в магазин "9+" на булеварда на София ленд, посока хладилника след като се мине кръстовището на семинарията
там има едно момче, доста добре информиран
 

# 4
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз ти предлагам да се обадиш на фирмата вносител - офиса им е в Лозенец, имат и шоу-рум, където са изложени всички продукти на Чико.

# 5
  • Мнения: 140
Сестра ми има такава тиква.До колкото знам няма такава поставка за сядане,защото май я ползват за басейн.Имат една жаба,която със сигурност има 2 седалки.

Общи условия

Активация на акаунт