Моля помогнете с инфо за Пег перего каравел

  • 490
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 524
Мили момичета вклювам се със спешна молба за помощ от познавачите на пег перего
предлагат ми количка модел пег перего каравел (след каравел пишело на латиница То) която е модел да кажем преди 2-3 години ( 2 има със сигурност). Опитах се да намеря този модел в гугъл обаче ми излизат някакви странни неща, вероятно защото модела е стар  #Crazy.
Като описание, има кош който се маха, тип порт бебе, има лятна вариация и коша може да се върти напред и назад в смисъл към майката и с гръб към нея. Има изцляо легнало положение и позиции, както и цялата количка е много лека и маневрена. Ама и аз как обясних, надявам се ме разбрахте.  Blush Blush Моля, помогнете!

# 1
  • Мнения: 3 457
Пег Перего си е марка,така че невярвам да е лошо,но наистина е по-стар модел-аз мисля че съм вийдала тук една маика с такава -ще се огледам Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 3 524
Много благодаря за това, котето!
Аз мисля че намерих една но сайта беше на френски или италиански, които аз не ползвам и не съм много сигурна какво е точно инфото  newsm78
Ето това е снимката и общо взето отговаря на описанието което имам, макар че тази ми изглежда доста използвана де Simple Smile
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=113054&photo=2

# 3
  • Мнения: 3 457
да точно такава съм виждала ,но друг десен-мнението ми беше че е доста стара обаче не е мръднала-това изкоментирах на мъжа ми Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 524
Доколкото ми е инфото, десена е доста свеж и е запазен цвета, нищо че е ползвана. Аз се надявам да е стабилна и да не му се друска мозъчето на бебчо по наште чудни улици и тротоари в нея  Praynig

Отново благодарности  Hug и се надявам скоро живот и здраве да се покажем във форума със снимка в тази количка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт