Кажете си мнението

  • 1 184
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте на всички .... имам един малък проблем и искам да се посъветвам с вас преди да си направя тест ако изобщо има смисъл.С приятеля ми го правихме на 8.02 ... и веднага след това ми дойде и то беше за 1 ден много слабо течение.. след това ми дойде на 16-ти и тогава всичко си беше наред.... на другиа месец ми дойде на 18 обаче преди да ми дойди стана нещо което до сега не се беше случвало... стана ми лошо повращаше ми се.. и така може ли да е станало нещо или по точно може ли да е цветна бременност ? какво мислите ? Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 9 063
Последната менструация нормална ли ти беше? Ако да - какво те кара да мислиш, че може да си бременна?
Това, че ти се е повръщало преди нея нищо не значи. Simple Smile
И не разбрах - искаш ли да си бременна или не искаш?

# 2
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Oх, аз ли нещо не схващам?  newsm78 Дошло ти е на 8 февруари, после на 16 същия месец- т.е. след 8 дни??!! И после на 18 следващия месец - т.е. март newsm78 newsm78?

Повръщането може да е от много неща, не само от бременност. Например развалена храна Sick.

След като ти е дошло на 18, както мислиш, ако се съмняваш за бременност с прокървяване, имаш 7 дни закъснение, и ако има нещо, един тест ще ти отчете.

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Има повръщане без бременност, и бременност без повръщане. Каквото и да те притеснява, просто си направи един тест и няма да се тревожиш напразно

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Има повръщане без бременност, и бременност без повръщане. Каквото и да те притеснява, просто си направи един тест и няма да се тревожиш напразно

Точно така. Най- добре "преслушай" теста, пък после умувай нататък.

# 5
  • София
  • Мнения: 626
Тест,направи си тест.

# 6
  • Мнения: 10 982
Направи тест, всичко е възможно.

# 7
  • Мнения: 2 270
Направи тест, всичко е възможно.
И аз съм ЗА тест! Peace
Успех Hug

# 8
  • Мнения: 151
Всичко  е възможно.най добре да се допиташ до генеколог,че и теста е несигурен.А предполагам,че знаеш,че много от признаците за бременност са едентични с тези когато ти идва.Тъйче които и каквото и да ти напише неможе да си сигурна.

# 9
  • Мнения: 356
Между 16.02 и 18.03 правили ли сте секс?Или ти си мислиш че си бременна още от 08.02?Но както те съветват момичетата просто си направи тест-това е най-лесното решение,за да се избавиш от съмненията.

# 10
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Това момиче не е влизало тук от деня на регистрацията си  newsm78  newsm78  newsm78
Явно не му е било спешно  Thinking или е намерила решение сама Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт