ето една тема и за фирма Карабулев - пак за измамници!

  • 19 912
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 641
Ами поръчахме си врати за хола и спалнята, нали се сещате, че оригиналните 20-30 годишни врати на панелките са изгнили вече. Отиваме в Деница, зяпаме вратите, много ми харесват. Само да добавя че съм такъв човек който забалязва всякакви подробности на стоката и много добре преценявам стоката и съотношенивто и с парите. Та зяпаме вратите, много ми харесват за цената си, имат варианти отгоре да са с дървен фурнир и решаваме да си поръчаме, защото ни показват мостра на вратата срязана, и представляваща изцяло дърво като се кълнат че това и само това са вратите им. Идва деня на доставката, вратите влизат и в отворите за стъклата какво да видя  Shocked ни грам дърво а слепени стърготини нещо като талашит. Обаждам се аз да питам какво е това и какво ми казват забележете - че вратите с отвор се правили от конопени стърготини а не от дърво  Shocked #Crazy Shocked питам ги аз защо не ни казахте това в магазина и нямаше смислен отговор ! сега се чудим дали да ги сменим защото все пак казаха че ако искаме ще ни направят нови врати. Но как да съм сигурна какво ще е вътре  newsm78 И така това са поредните мошеници на БГпазар и после призива купувай българското някак си звъчи адски тъпо...

# 1
  • София
  • Мнения: 392
По-скоро виновни са тези от магазина - разминаване между реалност и реклама.
В магазина ти обещават това, което искаш, а изпълняват това, което могат.

Друг път в поръчката трябва да се описва всяка досадна продробност, че да няма объркване - за съжаление май само това е начина.

Карабулев, след като за казали, че ще направят други - поне не са поставили Клиента в десета глуха.

# 2
  • Мнения: 2 641
ами мацката от магазина разказва каквото и кажат шефовете й...онзи с който говорех по телефона е от Плевен /там е фирмата/ и много добре знаеше какво става /а именно че лъжат клиентите си/ама ако специално не се загледаш в отворите как ще разбереш вътре какво е? сега вече знам и хич не ви препоръчвам тази фирма.......

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
Мнооого гадно!
Ако можете да почакате,по-добре да ви ги сменят.Какво по-евтино могат да сложат вътре втория път-хартия?Аз съм си заядлива за такива неща-просто държа да получа това,за което си плащам.При поръчката на мебели,врати,та даже и чаршафи всичко,което беше дефектно,леко надраскано,разпукано на трудно видими места се връщаше и преправяше.Например шкафа за обувки го връщах 2 пъти-веднъж за сгрешен размер и веднъж за драскотина.Когато донесоха третия шкаф видяха,че са забравили дръжките.Така се ядосаха,че счупиха на трески втория за да му извадят дръжките,понеже са вградени и после им показахме къде да изхвърлят счупения шкаф Mr. Green.Даже специално едни чаршафи ги връщах 4 пъти докато не ми направят такива с поръчания от мен размер. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 641
дамм ще сменя и вратите с дървени, ако трябва ще им направя дупка някъде да видя дали са от дърво  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 465
Не са ли от MDF вратите?(това са също слепени пресовани частици)

# 6
  • Мнения: 2 641
не са МДФ, но по важното е че лъжат клиентите си че са дървени  #2gunfire

# 7
  • Мнения: 2 641
никой от вас ли не си е купувал врати на Карабулев? и добре сте направили  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 556
Карабулев са всичко друго, но не и измамници. Извинявай, но хората са ти казали, че ако искате, ще ви направят нови врати - какъв по-голям жест от този очакваш  #Crazy Работя с тях от 4 години и са абсолютно коректни като партньор, да не говорим, че са голяма фирма и не са опрели да се напечелят точно от вашата покупка с измама.

# 9
  • Мнения: 2 641
напротив най -съзнателно лъжат хората за пълнежа на вратите. изрично ги питах 10 пъти нашите врати с какъв пълнеж ще са и казаха дърво. ако не бях погледнала вътре в отворите нямаше да разкрия измамата, нали. т.е. те си прибират парите и ти доставят нещо което не си искал, т.е. поредния боклук  Naughty

# 10
  • Мнения: 5 539
никой от вас ли не си е купувал врати на Карабулев? и добре сте направили  Mr. Green
Купувала съм и съм доволна.
И са дървени вътре нашите.
И спланята ни е от Карабулев и няма мърдане Peace

# 11
  • Мнения: 2 401
Доста силно определение - измамници. Неприятно е но, винаги може да се получи някакво разминаване.  Проблема вероятно е в продавача, защо не отиде във фирмения им на Оборище? Аз съвсем наскоро писах точно в този форум колко съм доволна от това което съм получила от тях. В договора ми всеки елемент (а те бяха много) беше подробно описан. Всичко беше доставено и монтирано точно  както беше уговорено.

# 12
  • Мнения: 2 641
описано? никъде в договора не пише че вратите са дървени или някакви други...а и как разбрахте вие че вашите са дървени? нали казват че дървени били само целите им врати без отвори??? а и какво определение се дава за хора които те лъжат че всичките им врати са дървени а не са, освен измамници?

# 13
  • Мнения: 2 641


 
Врати

       Вратите се произвеждат по класическата технология “шпервана плоскост” с чамов клетъчен пълнеж. Фирмата предлага богата гама от естествени фурнири – махагон, дъб, бук и др.

       Боядисани и фурнировани профилирани врати с богат избор на видовете и типовете профили.


ето това пише чамов клетъчен пълнеж............. а нашите не са, сигурно и не само нашите
 

# 14
  • София
  • Мнения: 6 521
нашата е плътна и е баш с чамов клетъчен пълнеж.

Общи условия

Активация на акаунт