1001 трика....

  • 1 938
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 400
... за да помамите някого да ви забремени. Или вие да забремените някого(за мъжете).  Twisted Evil
Знам, че едва ли някой тук ще си признае, че е прибягнал до измама за да си роди дете, но пък имам такива познати. Едната не спомена кога е спряла хапчетата, друга пък казала,че е със спирала, а един познат си дупчеше  презервативите ooooh!.
Та много ми е интересно вие какъв точно трик бихте приложили?
Хайде пофантазирайте малко!
Примерно- тайничко крадвате малко от ценният мат'рял и го използвате ... по някакъв начин. И как точно бихте краднали? Mr. Green

# 1
  • Мнения: 1 568
Никога не бих направила нещо такова,ако другият не иска!!!!!!!!!! Naughty
Майка съм и знам колко е важно да имаш човек до себе си,който да е готов да направи всичко,за теб и детето,а ако съм го измамила.........едва ли ще е очарован и бъдещето ни заедно ще е розово!!! Детето не оправя нещата!!!!

# 2
  • Мнения: 4 546
не съм и не бих приложила подобен трик към постоянен партньор. ако просто искам за осеменител  който и да е, напр. от връзка за 1 нощ, бих казала, че взимам хапчета. въпреки, че толкова ме е страх от болести, че на практика едва ли бих го направила  Wink
само ми е интересно, тези дупчени презервативи не са ли се късали? и момичето как не е разбрало, че тече  newsm78

# 3
  • Мнения: 2 529
Хм, обожавам мъжа си и много му вярвам, но някак си доста внезапно и неочаквано забременях сега с второто бебе  Wink Странно е, защото той винаги е искал повече от едно дете, а аз сигурно до безкрай щях да смятам, че не съм готова  Laughing Винаги ще си остане у мен едно леко подозрение, че ми е приложил някоя хитрина, дори и той да отрича  Joy

# 4
  • Мнения: 1 400
Хм, обожавам мъжа си и много му вярвам, но някак си доста внезапно и неочаквано забременях сега с второто бебе  Wink Странно е, защото той винаги е искал повече от едно дете, а аз сигурно до безкрай щях да смятам, че не съм готова  Laughing Винаги ще си остане у мен едно леко подозрение, че ми е приложил някоя хитрина, дори и той да отрича  Joy
Нещо такова имах впредвид Whistling
А що се отнася до дупчените презервативи - ами нямам идея как точно става, но е факт. Предполагам, че една миниатюрна дупчица върши големи работи... Знам ли?!
За момент само си представете,че вие страаашно много искате дете, а той се колебае (не че е твърдо против - колебае се) . Та какъв трик бихте му приложили?  Party

# 5
  • Мнения: 614
Какъв ти трик бе, като дойде момента само ще го стисна с краката  newsm62

# 6
  • Мнения: 364

А що се отнася до дупчените презервативи - ами нямам идея как точно става, но е факт. Предполагам, че една миниатюрна дупчица върши големи работи... Знам ли?!




Не зная кой ви е излъгал за това с дупчиците по презерватива, но явно много яко ви е вързал!
Няма такъв филм!!!
Със съпруга ми се пазихме 6 години с презервативи. Правили сме си експерименти - с топлийка сме дупкали неотворен презерватив / да поясня - една единствена малка дупчица/ . Резултат - разпада се при поставянето /здраво остава само гуменото пръстенче/. Когато презервативът се спука по време на полов акт - той направо се разкъсва.
Всичко това е направено с цел, ако нещо стане да се види, за да може човека да  реагира своевременно!
Който не вярва - винаги може да пробва! Laughing

  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 015
И аз не бих направила нещо такова, защото за мен е много важна бащата на детето да го желае толкова силно, колкото и аз Peace.

# 8
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
И аз не бих направила нещо такова, защото за мен е много важна бащата на детето да го желае толкова силно, колкото и аз Peace.

 Peace

# 9
  • Мнения: 473
Твърдо съм против такива трикове, детето трябва да бъде много желано и от двамата и тогава да
се появи. Не мога да си представя киселата физиономия на мъжа, който обичам, когато чуе, че
нося собственото му дете. Трикът е в това да накараш мъжа да пожелае да има дете от теб, а не
да използваш детето като разменна монета. Ами ако този мъж някой ден ти каже, че се е оженил
за теб, защото си била бременна? Такава обида не бих преглътнала.

# 10
  • Мнения: 953
Не бих използвала трикове за такова нещо. Детето трябва да е желано от двамата.

 

# 11
  • Мнения: 4 621
И аз не бих направила нещо такова, защото за мен е много важна бащата на детето да го желае толкова силно, колкото и аз Peace.
Peace

# 12
  • Мнения: 703
Грозна работа!

# 13
  • Мнения: 463
Чувала съм за подобни трикове ,за една която прибирала използваните презервативи и си пъхала събраната течност за да забременее на всяка цена да го върже.И също един факт на една моя позната как много бързо се запозна с един човек който й предложи брак-тя се съгласи и след това забременя случайно??? Може и така да е -но аз все си мисля че не е.Понякога въпреки използването на предпазни средства все пак някой късметлия може да се провре и...Но има ГОСПОД и той си знае работата...
По принцип съм имала милион възможности за тези 6 години с любовта на живота ми ,но нито веднъж не съм си и помисляла .Дори сега когато вече и двамата го искаме ,чакаме да видим основите на нашия дом и тогава да започнем голямото опитвне    Kissing Heart защото нашите деца трябва да имат сигурност и бъдеще ...

# 14
  • Мнения: 2 035
Ебати глупостта  Sick
За дете готовите и желаещите трябва да са двама Naughty

Общи условия

Активация на акаунт