Влияе ли ви смяната на времето?

  • 702
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 886
Интересно ми е да разбера дали ви влияе смяната на времето.И успяхте ли да се справите с децата.На нас например   не ни влияе Mr. Green

# 1
  • Мнения: 8 505
Не.Влияе ми само дъждовното време.Целогодишно.

# 2
  • Мнения: 7 723
Влияе ми, и то много. Снощи се прибрах в 3 и половина  Crazy
Обаче днес прилагам много хитра тактика и стратегия-
не сложих Нети да спи на обед и сега ще я сложа в 9, най- късно  Whistling

# 3
  • Мнения: 3 042
На мен не ми влияе, но на дребният ще му повлияе. Тази вечер вместо в 21ч  ще заспи в 22 ч  Mr. Green

А сутринта добре си поспахме, защото проспахме смяната на времето. Разбрахме, че днес се сменя времето /тая година нещо съм дезориентирана  Embarassed/ чак в 10,30ч, когато вече беше 11,30ч  Joy hahaha

# 4
  • Мнения: 4 678
Не ми влияе!Работя на три смени smile3516!Аз не знам по някога кой сме ден,а кво остава за  smile3507часовете!

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Питай ме пак утре сутринта, като трябва да ставам за работа... Tired

# 6
  • Мнения: 2 792
 След като снощи в едно заведение се опитах да изпия всичката заредена бира, каквито и да влияние да имам днес не ги отдавам на смененото време...
  Утре ще кажа как съм с времето.

# 7
  • Мнения: 4 150
Лелее...Днес какъв гаф се получи с това време. hahaha С моят възлюбен трябваше да се чакаме сутринта в 9.00ч.А той горкия си помислил,че трябва да върне времето с един час назад,а не напред... hahaha hahaha hahaha

# 8
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не,не ми влияе Peace. нито на мене нито на детето!По никакъв начин не се променя нищо,повече ми влияе лошото време на настроението! Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 1 750
Не ми влияе смяната на часа. Въпрос на психическа нагласа. Виж, ако времето се промени рязко - от слънчево на ветровито и дъждовно, може и да ми повлияе.

# 10
  • Мнения: 2 229
Оооо изобщо, даже като пътувах до САЩ, всички бяха окапали от 7-часовата разлика, пък аз си бях тип-топ. Crazy

Но гафове определено е имало - да отида час по-рано/по-късно на курс или нещо такова... Blush

# 11
  • София
  • Мнения: 2 079
През деня не усещам смяната на времето, но утре, сутринта, като трябва да стана в 6, а то ще е 5 реално време! Sick #Cussing out, тогава ще ти кажа как ми влияе смяната на времето! Така ...  #2gunfire

# 12
  • Мнения: 2 956
Изобщо не ми влияе.Даже се радвам на промените:)

# 13
  • София
  • Мнения: 2 958
Влияе ми . И то много. Сега сън не ме лови , а утре ще съм като смачкана и със сигурност ще ми е трудно събуждането.Tired Денят няма да ми е от "най-веселите" ooooh!
А иначе това часово време повече ми харесва,защото се стъмва по-късно. Wink
Адаптацията е трудна.

# 14
  • Мнения: 9 466
Да-отвратително!
Не стига че всеки ден ми е събота или неделя, ами сега и 1час напред Crazy

Общи условия

Активация на акаунт