Ходите ли на Витоша?

  • 1 671
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
Много обичаме да ходим на Витоша!Но не на екскурзия с колата. Всеки път си избираме различен маршрут. Любимото ни място е Дендрариумът. Страшно е! А планината така  зарежда с енергия. Има ли планинари сред вас? Hug

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 19:24 от salem

# 1
Къде е това? Дендрариум? Моля те да поясниш. Аз обичам да ходя до Алеко и обратно.

# 2
  • Мнения: 2 591
аз не съм от София, но съм ходила няколко пъти и винаги съм оставала с положителни чувства....  като студентка ходех почти всеки уикенд по планините и се чувствах толкоооова добре  Blush в планината хората са по-различни  newsm41, а и там наистина човек може да отмори.... smile3524

те разходките с кола travel не са разходки  Thinking, но напоследък и нашите са все такива  Heart Eyes

# 3
  • столицата
  • Мнения: 3 760
и ние обичаме да ходим, но с малката разходките са по-ограничени, защото на нея към 14 ч. й се приспива. И затова осн маршрут е лифта Драгалевци - Бай Кръстьо , после разходка наоколо или надолу към манастира и оттам на колата Laughing

# 4
  • Мнения: 258
Дендрариумът  е след Бялата вода по пътя за "Златните мостове"  , ако тръгвате  от Княжево. Това е местенце с езерца , има детски кът  , удобства за барбекю. Страшно е , но събота и неделя е пълно с хора.

# 5
Дендрариумът  е след Бялата вода по пътя за "Златните мостове"  , ако тръгвате  от Княжево. Това е местенце с езерца , има детски кът  , удобства за барбекю. Страшно е , но събота и неделя е пълно с хора.

Благодаря, непременно ще го посетим с момчетата!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 530
Да, има планинари. Нашето семейство. Много обичаме да си правим преходи. Когато няма достатъчно време за по- отдалечените планини се качваме на Черни Връх. Иначе поне два пъти седмично сме на Витоша да караме ски.

# 7
  • Мнения: 872
Ние от време на време ходим. Миналата неделя вървяхме от Княжево до Бялата вода.
И около Златните мостове обичаме да ходим.
Тази неделя ходихме до  село Кладница, покрай една рекичка ходихме.
Дъщеря ми боледува често, лекарката и ми казва поне два пъти в седмицата да я водя на Витоша , че е най-близо.Не ,че успявам два пъти де...

# 8
  • Мнения: 2 700
И ние ходим (през пролетта и лятото), но аз съм скарана с топонимията и не мога да посоча никакви маршрути. Всяка година си правим разходка по Платото, изкачване до Черни връх или слизане до София. А последният път намерихме един много приятен маршрут с тръгване от Бояна (пак не мога да кажа посоката).

# 9
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Всяка неделя ходим,само времето да позволява.Последно направихме преход Драгалевци-Симеоново.Прехода е много лек.На малката не и тежи.Рядко ходя от към Княжево,но щом казвате че е толкова хубаво ще минем и през там.

Общи условия

Активация на акаунт