Избелващ крем за лице?

  • 18 064
  • 17
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Здравейте,

Днес след щателно проучване пред огледалото установих, че ми са се появили нови лунички по скулите, а не ги искам. Моля препоръчайте ми някакъв ефикасен избелващ крем за лунички и тъмни петна, от който сте останали доволни!   bouquet

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
кремът на Елея е добър-български и евтин. хората са доволни.

# 2
  • Мнения: 11 003
Преди 2 седмици бях цял ден на слънце - от бременността ли, от друго ли се опекох неравномерно, на петна като големи лунички.
Този крем на Елеа подходящ ли е за мен? Embarassed

# 3
  • Мнения: 1 725
Ох, с въпросния крем на Елеа и аз се опитвам да премахна една пигментация на лицето, но за сега ефект нулев. И аз ще следя темата за нещо ефикасно, което да премахва вече появили се петна, а не да е превантивно само.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 870
на мен ми се е появила една пигментация над горната устна-моляви кажете със какво да я премахна.СТои сякаш съм мръсна едно кафяво петно newsm78

# 5
  • Мнения: 1 616
Момичета, оставете избелването за октомври - ноември. Всички избелващи процедури правят кожата фоточувствителна и затова се препоръчва да не се правят през пролетно-летния сезон, когато слънцето е силно. Може да си докарате сериозни проблеми! Ако все пак решите да рискувате, то задължително през деня трябва да сте с крем с много висок слънцезащитен фактор. Аз самат също съм с лунички, но каквото и да съм пробвала досега (кокона и майка, орифлейм...), не ми е помогнало. В крайна сметка свикнах с тях и започнах да си ги харесвам. За да не стават повече, винаги съм със слънцезащитен крем на лицето.
Иначе съм чувала добри отзиви за медицинската козметика на Биотрейд. Имат избелващи тоници, които се комбинират с крем със слънцезащитен фактор. Ето я цялата серия:
http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4
Преди време писах на екипа за повече инфо и те самите също ме посъветваха да използвам избелващите продукти през есента и зимата и то пак със слънцезащита през деня. Така че по-добре сега залагайте на превенцията - висок слънцезащитен фактор през деня, а избелването - на есен...

# 6
  • Мнения: 28
Even Out Face Cream SPF 20, това е избелващ крем за лице на Орифлейм, една приятелка има твоя проблем и е много доволна от крема!Опитай, в мартенския каталог е 11.90!

# 7
  • Мнения: 258
Нещо съм чувала за сок от краставица, че действа избелващо.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Even Out Face Cream SPF 20, това е избелващ крем за лице на Орифлейм, една приятелка има твоя проблем и е много доволна от крема!Опитай, в мартенския каталог е 11.90!

A! Точно за този крем на Орифлейм щях да питам дали някой го е ползвал. Мда, и цената му този месец е много добра... Може да си го поръчам, ако не ми дойде друга идея.

# 9
  • Мнения: 1 063
Като много ефикасен избелващ крем мога да порепоръчам избелващият крем за лице на "Ариес Козметикс", но не съм ползвала върху лунички и тъмни петна, беше ми останала следа от пъпка и с този крем ми се възстанови кожата. Иначе за същата цел ползвах и един на La Roche - Posay, също избелващ, никаква работа не ми свърши, де не говорим разликата в цената.
Кремът на "Ариес Козметикс" е с натурален избелващ комлекс, това помня.

# 10
  • Мнения: 1 725
Като много ефикасен избелващ крем мога да порепоръчам избелващият крем за лице на "Ариес Козметикс".

А откъде може да се купи, има ли го по аптеките?

# 11
  • Мнения: 1 063
Аз съм го купувала от билкова аптека, сигурно го има в аптеките, не съм го търсила.

# 12
  • Мнения: 1 364
Луничките с нищо немогат да се махнат завинаги. Опитвала съм с различни избелващи кремове и лекарства, избледняват и от слънцето пак се появяват.
Вече се отказах да ги махам.

# 13
  • Мнения: 8 917
Здравейте,

Днес след щателно проучване пред огледалото установих, че ми са се появили нови лунички по скулите, а не ги искам. Моля препоръчайте ми някакъв ефикасен избелващ крем за лунички и тъмни петна, от който сте останали доволни!   bouquet
Някой с краставица или с лимон newsm78

# 14
  • Мнения: 170
Even Out Face Cream SPF 20, това е избелващ крем за лице на Орифлейм, една приятелка има твоя проблем и е много доволна от крема!Опитай, в мартенския каталог е 11.90!

A! Точно за този крем на Орифлейм щях да питам дали някой го е ползвал. Мда, и цената му този месец е много добра... Може да си го поръчам, ако не ми дойде друга идея.
Цената му е добра,но ефект - 0. Измазах старателно цели две кремчета, но гадните петна дори не намаляха. Аз лично ще изчакам есента и ще пробвам с избелващите продукти на Taloderma - така ме посъветва техния консултант в темата за тази козметика. 

Общи условия

Активация на акаунт