СреЩа на родителите,живееЩи в Германия

  • 4 269
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 636
ако има желаеЩи от други краиЩа са съЩо поканени  Wink
Плануваме среЩа в

Бяхме говорили zа 21 или 28 април.За съжаление в един от двата дена съм zаета преz деня.Това раzбира се не оzначава,че трябва някой да се съобраzява.Попитах и Мата космата.Тя се връЩа краят на май,но тогава е Пфингстен.Пи6ете дали да иzчакаме до 16.06.Тогава е вероятно да е хубаво време и можем спокойно да идем преz деня на бииргартен със семействата ни,а вечерта на ресторант,беz мъжете ни и деzата (Грами е иzклÜчение,че и той се вклÜчва тук,но сигурно той Ще гледа деzата).
До тогава има достатъчно време zа плануване zа всички.Пускам темата,zа да може да е по_нагледно,кой може и иска,zаЩото в другите теми не всеки се вкÜчва толкова често и може да се пропусне.
Ако се ре6и предлагам в органиzацията да се вклÜчим всички майки от МÜнхен.

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 00:32 от Чиколина

# 1
  • Мнения: 11 306
Дзак от другия ъгъл на Немция. Laughing

# 2
  • Варна
  • Мнения: 153
Идеята е страхотна Hug HugАко не сме отпрашили за морето и ние ще се присъединим!

# 3
  • Мнения: 2 567
Разпис. Съгласна съм и за 16.06, тогава се надявам да имам и баби под ръка  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 610
Ops. Къде без мен? Само дето не мога да кажа дали няма да се препичаме на някой български плаж по това време. Ако сме в Германия имам желание да дойда, но ще го обсъждане по-късно.

# 5
  • Мнения: 1 636
Риен,да се раzберем !!! Никакви плажове !!! Средата на Üни БГ черноморие е zатворено и не се допускат почиваЩи там. Клар???  Wink

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 00:19 от Чиколина

# 6
  • Мнения: 3 423
Ако сме в Германия, мятаме се на
авиона и кацаме в Мюнхен, колко
му е. Но подозирам, че пак ще съм
някъде извън Германия. Откакто
видях мола в София, все ме тегли...

# 7
  • Мнения: 3 521
По предварителни планове по това време ще сме тук и ако сме живи и zдрави ще се иzпльоскаме с най_голямо удоволствие на срещата Rolling Eyes

# 8
# 9
  • Мнения: 1 636
До сега търся да видя къде е тоzи zитат средата на май и не го намирам  newsm78
Краят на май се връЩа Мата космата от БГ.Тогава е и Пфингстен.След ваканzията предлагам,тя е до 10.06, следваЩата седмиzа събота е 16.

# 10
  • Мнения: 4 138
аз съм за 16.06, по понятни причини Wink

# 11
  • Мнения: 1 947
Риен,да се раzберем !!! Никакви плажове !!! Средата на май БГ черноморие е zатворено и не се допускат почиваЩи там. Клар???  Wink
последно? Sunglasses

# 12
  • Мнения: 1 636
О,да,гре6ка  Mr. Green. Аz търся в първата тема.Ами средата на Üни имам предвид. Сега Ще го оправя.

# 13
  • Мнения: 1 947
  Еее, ти го поправи, ама така не е вярно - в средата на юни
на германците вече са им черни дупЕтата. Joy

# 14
  • Мнения: 106
Харесва ми идеята, но до тогава има много време  Rolling Eyes.
Ако не излезе нещо непредвидено съм с вас  Hug.
Само че аз съм с половинката и с децата, без тях никъде не мърдам  Naughty, а и те без мен  Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт