застраховка живот-къде направихте всички изследвания

  • 796
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
моля споделете, къде си направихте всички необходими изследвания за застраховка живот

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 522
За какви изследвания питаш, аз имам застраховка живот и не съм правила никакви изследвания.  newsm78

# 2
  • Мнения: 3 423
За какви изследвания питаш, аз имам застраховка живот и не съм правила никакви изследвания.  newsm78
ами искат доказателства,че съм здрава иначе няма застраховка Joyа на теб как са ти дали незнам
става въпрос,че тези специфични изследвания примерно като ЕКГ с велоаргометър се чудя в коя болница може да се направи newsm78

# 3
  • Мнения: 5 393
За какви изследвания питаш, аз имам застраховка живот и не съм правила никакви изследвания.  newsm78

Изследванията се правят,когато застраховката е за над определена сума.Аз също имам, и не съм правила изследвания, но ако правиш за висока сума,  тогава се изискват.

моля споделете, къде си направихте всички необходими изследвания за застраховка живот

Защо не пробваш в Правителствена?

# 4
  • Мнения: 3 423
Мечо Пух Hug мерси за идеята-аз уж раждах в правителствена а съвсем я бях изключила newsm78

да за голяма сума е застраховката

# 5
  • Мнения: 3 423
направих велоаргометрията в правителствена -пиша го в случай,че и на друг му трябва застраховка живот
Мечо Пух-мерси още веднъж  bouquet

# 6
  • Мнения: 5 393
Няма защо Grinning   

# 7
  • Мнения: 3 423
сега научих,че и в Токуда правят велоаргометрия Peace(пак в случай,че на друг му трябва застраховка)

# 8
  • Мнения: 576
Аз имам застраховка живот в Алианц, от там ми направиха всички изследвания безплатно!

Общи условия

Активация на акаунт