Olisalvin-акула Рибено масло

  • 5 536
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Някой пробвал ли го е?Днес исках да си взема от аптеката нещо за косата и ноктите си също така и за кожата ми и ми препоръчаха това и ми казаха че било много хубаво!Но никаде не пише че става и за тези неща newsm78 Пише че повишава имунната защита.

# 1
  • Мнения: 226
Хуманни продукти
Olisalvin® - рибено масло от акула
Генерично име:
Shark liver oil

Състав:
1 капсула съдържа 500 mg рибено масло (масло от черен дроб на акула), съдържащо Alkoxyglycerol 100 mg

Група:
Хранителни добавки

ATC код:
FS


Начин на приложение:
Перорално.
При възрастни - 2 капсули дневно, сутрин и вечер по една капсула.

Опаковка:
60 капсули в стъклена банка.
1 стъклена банка с указания за употреба в картонена кутия


Тип на продукта:
Хуманен
Описание:
ДЕЙСТВИЕ:
Алкоксиглицерол е мастно вещество, което се намира в кръвотворните органи като костен мозък, далак и черен дроб. Той стимулира образуването на левкоцитите и тромбоцитите, както и активирането на макрофагите при възпаление и туморни процеси. Притежава силно стимулиращо имунната система действие.

ПРИЛОЖЕНИЕ:
Рибеното масло от черен дроб от акула, съдържащо алкоксиглицерол, се прилага като стимулатор на имунната система при често повтарящи се инфекции, състояния на стрес, забавено оздравяване на рани. Приложено преди и по време на радиационна терапия намалява нежеланите реакции от нея.




# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 287
ползвала съм ги и мисля, че и в някоя от предишните теми за витамините го бях препоръчала. Действието му е като на Геритамин но е по-добър продукт Peace
 

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Има три вида, просто. На всеки на опаковката пише различни неща, но дЛибоко се съмнявам да действат толкоз чак различно.
Има Олисалвин (рибено масло), има Олисалвин Акула и Омега-3. И трите горе-долу на една цена.
Подсети ме, че не съм пила от 2-3 дена Simple Smile Аз ефект видим не виждам, но знам, че е полезно. Будем пить!

Общи условия

Активация на акаунт