Въпрос за субтитри

  • 534
  • 8
  •   1
Отговори
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Имам няколко филма на комп, на по 1 сд, но субтитрите, които намирам за тях са на по 2 сд-та. Rolling Eyes И съответно тръгват разбъркано. Мога ли да оправя някак нещата?

# 1
  • Мнения: 511
Значи не са точните субтитри. Заглавията съвпадат точно нали. Не съм много специалист  newsm78
http://subs.unacs.bg/search.php

# 2
  • Мнения: 4 678
Имам няколко филма на комп, на по 1 сд, но субтитрите, които намирам за тях са на по 2 сд-та. Rolling Eyes И съответно тръгват разбъркано. Мога ли да оправя някак нещата?
Как разбъркано?Разминават се с говора на актьорите или ...С какъв плейър гледаш?По принцип 1 сд=1сдЩом филма ти е на 1 сд търсиш също 1.И заглавието на суб. трябва да пасва до запетая с заглавието на филма!

# 3
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Това, което сте писали го знам, но за Blood diamond, който аз имам на 1 сд, навсякъде намирам субтитри, които са на 2 сд-та. Мисълта ми беше, мога ли да свържа 2-та файла на сд-та в един, за да пасне на филма.

Поци, не е задължително заглавията на филма и субтитрите да съвпадат (знам го от опит). Peace

# 4
  • Мнения: 750
Това, което сте писали го знам, но за Blood diamond, който аз имам на 1 сд, навсякъде намирам субтитри, които са на 2 сд-та. Мисълта ми беше, мога ли да свържа 2-та файла на сд-та в един, за да пасне на филма.

Поци, не е задължително заглавията на филма и субтитрите да съвпадат (знам го от опит). Peace

Субтитри за филма, форматиран за 1 CD.

Приятно гледане!

# 5
  • Мнения: 4 678
Това, което сте писали го знам, но за Blood diamond, който аз имам на 1 сд, навсякъде намирам субтитри, които са на 2 сд-та. Мисълта ми беше, мога ли да свържа 2-та файла на сд-та в един, за да пасне на филма.

Поци, не е задължително заглавията на филма и субтитрите да съвпадат (знам го от опит). Peace
Следващият път пиши  името на филма ,че да ти изпратя направо суб smile3521

# 6
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902


Субтитри за филма, форматиран за 1 CD.

Приятно гледане!

Много, много благодаря! Hug

# 7
  • Мнения: 29
Може ли някой да ми изпрати субтитри на Prison Break 2-20.Благодаря предварително!

# 8
  • Мнения: 4 678
Може ли някой да ми изпрати субтитри на Prison Break 2-20.Благодаря предварително!
http://subs.unacs.bg/search.php?page=9&task=1&umovie=Pri … Break&uyear=0

Общи условия

Активация на акаунт