Кърмене в 03:00 през ноща

  • 1 316
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Здравейте кърмещи мами
Имам въпрос за това прословуто кърмене през ноща - моя бебок е на 1 месец и го кърмя на поискване, но вече ми казват че трябва това кърмене да го заменя с даване на вода и в последсвие да спре да се събужда през ноща.
Вие как се справихте с това?
Благодаря ви предварително!!!

# 1
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
Аз не съм я кърмила никога нощно време. На 2рата седмица детето само спря да си се събужда и да си иска. Опитвах със залагалки и водичка ама не помагат много, много.

# 2
  • Мнения: 679
Не съм и пробвала да заменя нощното хранене с вода, щом плаче детето и се събужда, значи има нужда. Това е лично мое мнение. И мисля, че те сами ще си се откажат като им дойде времето. Успех  Peace

# 3
  • Мнения: 215
Вие как се справихте с това?

Ами никак не сме се справили . Още се кърмим по няколко пъти през нощта ( за през деня да не говорим  Tired) - на мен лично не ми пречи , важното е малкият да е доволен .
А теб те съветвам да Не спираш нощните кърмения - много сте малки още . Не давай вода - само кърма , когато си поиска !

# 4
  • Мнения: 8 242
Никак не сме се справяли, не съм се и опитвала.. нямам и намерение да се справям, докато сам той си го търси.. А кърменето не е само 1, а са 1001.. Но мнооого отдавна това е престанало да ме впечетлява  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 256
Подължавай да си кърмиш на поискване. Ние сме на 10м и също суче през ноща. УСПЕХ Peace

# 6
  • Мнения: 1 101
И ние не сме се справили с нощното кърмене, а сина ми вече е почти на 2 години Laughing Суче си нощем, но поне намали бройката напоследък. За пълно отказване от нощното обаче все още не мога да си мисля.

# 7
  • Мнения: 566
Ние сме на почти годинка и не е имало нощ в която не съм го кърмила поне 2 пъти.

# 8
  • Мнения: 78
Благодаря на всички знаех си че само жени с опит биха могли да помогнат   bouquet ,а иначе странични доброжелатели и всезнайковци колкото искаш около мен

# 9
  • Мнения: 1 194
Никак не сме се справяли, не съм се и опитвала.. нямам и намерение да се справям, докато сам той си го търси.. А кърменето не е само 1, а са 1001.. Но мнооого отдавна това е престанало да ме впечетлява  Mr. Green
И ние сме така Confused

# 10
  • Мнения: 2 614
и ние като болшинството продължаваме с кърменето на поискване, ако се събуди да суче, сууче, ако не - спим и двете  Peace

# 11
  • Мнения: 19 272
И ние не сме се справили с нощното кърмене, а сина ми вече е почти на 2 години Laughing Суче си нощем, но поне намали бройката напоследък. За пълно отказване от нощното обаче все още не мога да си мисля.
не е ли малко екстремно за майката да кърми по няколко пъти през нощта дете на 2години?
мен също ми е интересно как може да се свикне бебчето да спи повечко през нощта.примерно нека пак да яде 1път но да прави пауза от 4.5-5 часа няма да се разсърдя Mr. Green

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 01:05 от bubi0909

# 12
  • Мнения: 1 947
мен също ми е интересно как може да се свикне бебчето да спи повечко през ноща.
Аами как - с търпение на мама. Mr. Green
   Никита, кърми си детето, много е мъничко още, за да го лишаваш от нощно хранене!! Peace

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 19:10 от анна в.

# 13
  • Мнения: 348
Ние от втория месец спряхме да се кърмим нощно време, а от средата на третия пак почнахме  Embarassed а сега вече и по повече от един път  Embarassed Не знам колко си решила да кърмиш, но ако искаш да е дълго давай на бебо когато той пожелае, не измествай млякото с вода, нощното кърмене е полезно и за мама и за бебо  Flutter

# 14
  • Мнения: 4 242
Никога не съм ограничавала нито дневното,нито нощното  кърмене, няма и да го сторя. Факт е че последните месеци дъщеря ми започна да спи непробудно, много рядко се буди. Търпение и позитивна нагласа му е цаката, всяко нещо с времето си се случва и тогава е най- лесно, правилно, доволно и приятно!

Общи условия

Активация на акаунт