Ний сме веселите СЕПТЕМВРИЙКИ, чакащи си рожбите мънинки!!!

  • 10 767
  • 289
  •   1
Отговори
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434



Вече сме  тумбака, но очакваме  бебока!

Най-много мушморочета са си мераклисали за термин 13.09.

Досега са се издали 7 момиченца и 14 момченца, останалите 87 тепърва ще ни изненадват!


Кръстница на темата: Beni4



      kali, 27 г., София, второ дете  
      Tiarra, 28 г., София, първо дете
      galia_79
      evilpolly, 31г., Пловдив, първо дете


        mileta, 28 г., второ дете, Козлодуй
        FEMININE, 25 г., Варна, първо дете
        bebe to, 23 г., Русе, първо дете
        julice, 29 г., София, първо дете
        Escarina, Русе


        Hellche, 24 г., София, чака двечки    
        mackomacko, 25 г., София, първо дете
        Анири, 26 г., София, първо дете


        In4, 31 г., САЩ, второ дете
        el4e, 32 г., София, второ дете



        mika2006, 27 г., Хасково, втора бременност


        simona_666, 28 г., първо дете
        miss pretencia, 32 г., първо дете
        bravy, София, 27 г., първо дете


        tic_tac, 31 г., второ дете


        nadiq, 24 г., първо дете
        teodora_vk, Бургас, второ дете


        ani-bani, 24 г., Варна, второ дете
        vinty, 28 г., София, първо дете
        dida76, 31 г., Плевен, първо дете
        Silvia N, 24 г., Варна, второ дете


     
        muna33, Бургас, второ дете
        кукла, 33 г., второ дете


        St.Anger, 28 г., София, първо дете
        alis11, 35 г., Варна, трето дете
        Beni4, 31 г., София, второ дете
        miss_mimi, 26 г., Бургас, първо дете
        Inna, 30 г., Кърджали, второ дете
        Samira, 25 г., София, второ дете
        cherry spa, Варна, първо дете


        thumbelina, 27 г., София, второ дете
       

        Snejana_G, 31 г., Пирдоп, второ дете
        кокошчица, 32 г., първо дете
        juju42, София, първо дете
        Morena, София, 35 г., трето дете
        reni2209
        DJU, 29 г., Русе, първо дете
        babaitka, Варна, второ дете
        silvia 77, 29 г., Нови Искър, първо дете
        kalina333, 36 г., първо дете


        zlo, 24 г., София, второ дете
        sisasisa, 27 г., Ботевград, второ дете
        Lilian_V, 30 г., София / Люксембург, първо дете


        Mari_Pz, 30 г., Пазарджик, първо дете
        heureuse, Монреал, Канада, трето дете
        Lillebi, 30 г., Варна, първо дете


        trex, 24 г., София, първо дете
        mum, второ дете
        brati_2, 27 г., София, първо дете
        mirta, 25 г., Гурково, първо дете
        dudulanka, 29 г., Варна, първо дете
        nadeto82, Варна
        meglena_79, първо дете


        kalaka, 25 г, София,  първо дете
        T ; )  , София
        tanq_83, второ дете


        Поспаланка, 29 г., Варна, първо дете
        lexy, 29 г., Бургас, първо дете
        galia2007, 31 г., София, второ дете
        ASEN4E, София, първо дете
        liudmila73, 34г., Варна, второ дете


        marina_79, 27 г., Русе, първо дете
        liddi, 29 г., София, първа бременност, чака двечки    + изненада
        beatrice, Балчик


        leiche, 28 г., София, първо дете


        titinka, 23г., първо дете
        Sara 01, 21  г.
        ку_ку, 24 г., Пловдив, първо дете


        gia_fire, София, първо дете
        Лилита, Бургас, второ дете
        Вилиан, Стара Загора
        sungirlaug, 27 г., първо дете


        berina , Варна, 30 г., второ  дете
        Гретхен, Плевен, 40 г., второ  дете
        blue, Пловдив, 32 г., първо  дете


        basilisk, 32 г., София, второ дете
        vesela_123, 30г., Пловдив, първо дете


        didona_73, 34 г., Варна, второ дете
        clara, 27 г., Испания, първо дете


        Karen, 31 г., София, трето дете
        Mishoka, 25г., София, първо дете
        Ваня,  26г., София, второ дете
        kote_veri,  24 г., София, първо дете 


        aleksandrina 2, първо дете


        dona_78, 28 г, първо дете
        Nanny Oqq, 34 г, първо дете
        Jungle, 30 г., Хавай - САЩ, второ дете
        keysy, 21 г., Монтана, първо дете


        sladka_mama, София, второ  дете
        ri6i, 29, София
        katrin7 , 29 г, първо дете


        pavlinadidko, гр. Елена
        Franky, 33 г., Варна, втора бременност, чака двечки


Мамчетата, които все още не са се похвалили с термините си:

       bojo3003 – 25 г., второ дете
       schuschi, 28 г., Бургас, първо дете
       kerilain, 26 г., Пловдив
       vasq, 27 г., Пловдив, първо дете
       мама Галка, 26 г., второ дете
       printy, 26 г., първо дете
       rene_97, 31 г., София
       воко, Пловдив, второ дете


Очакваме с нетърпение още попълнения!



          Къде сме си мераклисали да раждаме:

          София:

Тина Киркова:            Beni4 (д-р Стаменов), Morena (д-р Гергов), Mishoka (д-р Савова), sladka_mama
Шейново:                   Анири (д-р Ненов), zlo, Ваня (д-р Мишел)
Втора Градска:          julice, katrin7
Окръжна болница:    Snejana_G
Майчин дом:               thumbelina

          Варна:

АГ - Варна:                 ani-bani, Lillebi, babaitka
Майчин дом:               Feminine (д-р Халачева), basilisk
Окръжна болница:    berina

          В други градове:

Самоков:                     bravy



          Нашите зодии:

  Овен:              katrin7 (01.04); kali (06.04); vesela_123 (10.04.); Ваня (13.04.); Inna (14.04)
  Телец:            cherry spa(24.04); juju42 (12.05); gia_fire (18.05); Silvia N (20.05); galia2007
  Близнаци:      bebe_to (05.06.); Jungle (07.06.); Franky; sladka_mama, ASEN4E
  Рак:                Mishoka (29.06); leliche; Lillebi; julice
  Лъв:                Анири (23.07.); Гретхен (02.08); clara (02.08.), sungirlaug; Поспаланка
  Дева:              FEMININE (02.09); mileta (17.09); кокошчица (21.09); dudulanka; silvia77; sisasisa
  Везни:             Snejana_G (10.10); St.Anger ; samira; dona_78; miss_pretencia; bravy
  Скорпион:      mum; titinka; Nanny Oqq; kalaka
  Стрелец:        Beni4 (25.11.); Лилита (11.12.); In4 (11.12.); vinty (14.12.); brati_2
  Козирог:         thumbelina (04.01.); schuschi (18.01)
  Водолей:        Ани Бани (28.01); ri6i (16.02); basilisk (23.02); hellche (26.02)
  Риби:              zlo (21.02); dida76 (21.02); Mari_Pz (08.03.); mika2006


          Линкове към старите ни теми:   

На опашка септемврийката не чака - вижда се вече тумбака!
Ето, идва пролетта и личат се вече септемврийските тумбачета!
Кокичетата се показват над земята, а бебе СЕПТЕМВРИЙЧЕ в коремчето се мята
Ето Пролет Идва,Наближава-Нашето СЕПТЕМВРИЙЧЕ ще Започне да ШАВА!!!
Чакаме СЕПТЕМВРИ с нетърпение, бебчетата си да гушнем с умиление!!!
Вече всяка СЕПТЕМВРИйска мама си видя бебока на екрана!!!
Септемврийска мама сърчице ще види скоро на екрана
Зима иде и се застудява, СЕПТЕМВРИйско сърчице ме сгрява!!!
Има ли вече мами чакащи бебче септември 2007?



          Чакащи заглавия:   

Септември още е далече, а бебо смело рита вече (Jungle)
Ето го септември вече наближава - бебо нетърпеливо почна май да шава. (bebe_to)
Скача във корема малкото юначе, чака то септември силно да заплаче (bebe_to)
Всяка нова сутрин слънчице изгрява, а септември малък бебо ще ни сгрява (bebe_to)



          Интересни сайтове:

Седмица по седмица
Момче или момиче???
Интервю с Господ...
Работната седмица!!!
Теглото по време на бременност
Снимки и клипчета от 3Д ехограф
Полът на бебето!?
Обрязването при момченцата
НЗОК
Пренатална йога
Аз съм бременна
Пренатална диагностика на болницата Маунт Сенай
Упражнения за бременни
Комплекси упражнения по йога, на англ.
Същите серии упражнения като горните, но на български
Йога и други(на англ.)
Статия за пренаталното образование, на бълг.
На път за родилния дом; на бълг.
Филм за бременността на ВВС + субтитри
Pregnancy gym
Калкулатор
Развитие на човешкия ембрион на живо
Мода за бременни
Калкулатор на погълнатите калории и това, колко трябва да ядем на ден
Ултразвуков скрининг
Календар на бременността по седмици
Статии за бременността
Пренатален скрининг, женска консултация
Лекарствата по време на бременността
Кръвните групи
Китайски тест за предсказване пола на бебето
http://www.neterra.tv/ "Категории" -> "Риалити" -> "Reality по BTV"
За душата
Филмчета за развитието на бременността по месеци
Сайт на д-р Сиърс
За зимафлуора



          Полезни книжки:

"Магическо начало, вълшебен живот" - Дийпак Чопра
"Бременността. Всичко, което лекарите не казват, мъжете не  … ot; - Вики Айовин
"Аз съм бременна" 1 книга - Мари-Клод Дьолае




Потребител: septemwri
Парола: 2007

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 14:10 от Анири

# 1
  • Мнения: 228
Пу първа:)Много ни е готина темичката Анири:)

# 2
  • Мнения: 1 425
Феми както ти е казала Ани ходя при д-р Уалид.Разлика има и то огромна между апаратите.
На 3D картината първо е друг цвят/оранжева/ и образа е толкова ясен.След това има някъква сонда с която започва да разглежда всичко по отделно и на края цялото тало се вижда буквално като на рентген.Можеш да му преброиш прешлените.Прозяваше се и правеше кълбета нашето мъниче.Щом и сина ми всичко видя и беше толкова развънуван, какво остава ти да не го видиш.Още говори как правел кълбета.Но определено картината е страхотна вижда се ясно лицето му. Laughing
След това гледа плацентата ,яйчниците и разположението на шийката.Мерим се ,теглим се бъбрим си и общо взето така минава един преглед.Само този път останах малко разочарована, че не можа да ми изкара снимка ,че то шилото не можахме да го заснемем. Mr. Green
А щях да забравя темата е супер както винаги.  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
Анири темата супер  lovekiss За протокола на мен това ми е първо дети,явно не съм споменала.
   Аз съм на преглед при доки във вторник,дано всичко е ок. после и аз мисля да ходя на 3Д. baloni baloni baloni

# 4
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
апааа Whistling айде и аз да се кача на клона Mr. Green Mr. Green
Темата е БОМБА Peace PeaceМного шаренка и много веселка Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 104
Ех, Анири, нямам думи направо  Hug   bouquet
А за Ани и Беринка пък съвсем  Shocked
Ааааааа  #Crazy е що се на мен се случва ... то или моя глист не се спря за да го фиксирам добре, или наистина нещо не е наред с ехографа  newsm78
Ама ... едвам го различавах наистина .... не толкова зле де, ама не беше по-чист образа от обикновения 2д ехограф  newsm78
Дали да не си запиша час негде другаде ?
При Давидков колкото и да ми е любопитно, а и предния път в 8ма седмица наистина си спомням, че му видях ръчичките и крачетата дори .... просто не смея да отида там ... лошите ми спомени са по-силни от мен и не смея да припаря вече...  каквото ще да става ...
Къде е този д-р Уалид .... или евентуално при Балев да се впиша ... пък да ми е мирна душата ...
По принцип приятелка ме съветва да получа инфо от няколко специалисти ... ей така за по-сигура работа  Praynig Че всичко става и е човешко да се греши ...
Но определено ме навихте утре да прозвъня и да запиша час да видя бебо още веднъж... то ше е сигурно след месец с тези часове де, ама ... поне да съм спокойна  Praynig
Целувки на всички  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 425
Добрютро и от мен. Laughing
След една" прекрасна" нощ изпълнена с драйфане и аз да се включа в отбора на капитан Драйфус. Sad Sad Sad
Снощи имахме гости и реших да правя риба, е немога да ви опиша какво чудо беше като усетих миризмата на риба.Че и пред гостите се изложих направо ужас. ooooh! ooooh! ooooh!
За първи път ми се случва и направо се шашнах и тази сутрин продължава да ми е едно блудкавооооооооо и ще я карам май само на препечени филийки. Whistling
Феми ами какво да ти кажа,ако искаш отиди и на друг 3D апарат за твое успокоение.Д-р Уалид се намира в китайската стена,но знам че и д-р Балев е добър така че ............ PeaceА ти какво пиеш за повръщане ,аз врътнах снощи един телефон на доктора и той каза Деган. newsm78

# 7
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
добрююютроооо

феми-аз за Уалид не съм чувала нищо .В смисъл никакви отзиви.Но за БАЛЕВ съм чувала също добри отзиви е че бил страшен диагностик.Всъщност като се интересувах за диагностици ми казаха на Давидков името и на Балев.Доколкото знам на Балев му е 2 Д ехографа но не съм сигурна-и вземал към 25,30 лв.Знам със сигурност че Давидков е с най добрата техника във Варна,след това е Петинка Цветкова.На нея и имам само телефоните но не съм  ходила при нея....Всъщност много добре са ти казали да ходиш на няколко места за да няма разминаване в мненията.Аз ходя на ЖК,ходя при Давидков и след великденските празници отивам да се запозная с лекаря който ще ми дзяпа м/у краката Joy Joy той ще ме гледа също на ехограф....ей голямо гледане ще пада на бебока.,,...


аз вчера като си легнах и нашия мъник като се разбунтув-ха наляво,ха надясно,ха нагоре ,ха надолу Joy Joyголямо скачане беше.И съм си сложила ръката на корема и изведнъж хоп и ми запълни шепата.Така ми се изтумби на едно място и се прибра набързо-викам си е гати и мишока скоклив....Започна да шава повече...мишката. Mr. Green Mr. Green
Момичета днес пак е пекнало едно убаво ще видя как е преговарям мъжо да излизаме.... Sick
цункиии

И пак ми се появиха гадните лишей по мутрата #Cussing out #Cussing outнаправо пощурявам ви казвам-като маймунски гъз съм Sick

# 8
Пък аз днае само мога да се оплача Weary. С моя мъжо уж щяхме да чистим, а той замина за едни панти за шкафа само и да напазари и за малко да минел през работата и ей го вече час го няма, а мен ме остави тук да мия някви прозорци clean и то да бяха нормални ок да ги измия ми то сума ти време събирали прах ( щото сега '' отваряме '' хола, а предишните квартиранти май хич не са били чистници ) и нали се сещате какво е бати мизерията. И аз търках търках и накрая се замислих как от как съм тук все нещо правя и все накрая като погледна промяна минимум и нещо не ми издържаха нервите и ревнах  newsm45 newsm45. И то мъжо само събота е свободен за тез ремонтни дейности та общо взето много бавно стават нещата а аз вече се чудя кой да обвинявам и на кой да се цупя  smile3513. И понеже нали таковатъ ревнах и викам я да дойда на компа щото той ми е като терапия малко atwork та такамммм сега чакам господина да си дойде за да мога да му се накарам и да ми избие на някъде  smile3512 smile3514 smile3511.
Пък тук да ви кажа от сутринта още едни облаци един студ... Тез синоптици и те нищо не разбират като вчера щяло да буде   Nature Sunny да ама друг път... И съм гладна... Сутринта викам на мъжо ставай да ми направиш кафе и закуска, а той.. ЪЪЪЪъъъъ  само кафе може и се врътна и заспа пак и аз кво да правя станах направих кафе kaffeetrmker_2 направих си сандвич и седнах на компа... и на него като му замириса и веднага  Shocked и се излюпи.. Та такаммм....
И бебчо още не го усещам... що така бе мами? Всички получавате '' къчове '' само туй мойто постоянно спи newsm78 Crazy...
Това за сега ще ме извинявате, ако съм ви надула главиците, ама някак по добре ми става като си споделя. Цункам ви и ви гушам  Hug и ми стискайте палци нататък деня ми да се пооправи, че иначе ще убивам някой fight...

# 9
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Бебе-мила за усещането на бебето-нали ти е първа бременност .Нормално е да не го усещаш бебока.Абсолютно Нормално е -не се шашкай.Повечето мами който усещаме сме с втора или трета бременност та затова усещаме бебоците си.Ти ще го усетиш от 19-до към 23 някъде .Предполагам тогава....Аз предната бременност го усетих долу горе тогава-абе бях си в края на четвъртия месец като му усетох ритника---якичък беше Whistling WhistlingАма ми беше ГОТ.И от тогава като се почна едно скачане ...едно ритане,абе мира нямаше тва дете.
Така че успокой се напълно нормално е за теб.Рано ти е за ритници....

И не се ядосвай на мъжо си..Ниое вчера цял ден се карахме-бях крива,крива та се нетраех чак #Cussing out #Cussing out #Cussing outИ двамата бяхме на зъби и нокти цял ден....Направо са нетрая ся да ви кажа #Crazy #CrazyТез хормони откачиха в мойто тяло #Cussing out #Cussing out

# 10
  • Мнения: 228
Привет сладуранки,при нас в самоков е едно приказно слънчице е и малко облаци има,но те няма да попречат на хубавия празник. smile3521Тук в Самоков си имаме традиция на Благовец-т.е.днес да излиза целия град на Ридо-местност където се провеждат мотоциклетни състезания и да се търкалят питки за здраве.Излизат млади,стари,сяда се на полянката на одеалце,абе много е хубаво.На който му остане след търкалянето здрава питката ще е здрав цялата година smile3501,а на който не -няма smile3511.Би ми се искало да бяхте вс
Иначе как сте сладурки?
Анири абе на мен ми се струва че Линдичка си е готова за бебче babyАз много се зарадвах че ще имам поне един познат в района.Ние сме в Красно село от октомври и всички мои приятели са в източните квартали или в центъра,ще има да си гукам самотно с бебо,а и тук във форума никой няма от нашия квартал CryВие поне Драгалевските мамчета се надушихте. moresmile
тхумбелинке по-добре ли си мила?стискам палци бързо да се оправяш thumbsup
а на всички бъдещи булки много се радвам,как вървят подготовките  married
Е стига съм заемала място-до скоро на всички Stop

# 11
  • Мнения: 104
 Mr. Green Ех ... ше требе да ни търпят ... няма де да ходят мъжете  Mr. Green
Пък и сега уж ни е простено  Embarassed
Ани, Беринка ... определено ще се спусна към някого ... мерси за инфото и на двете  Hug
Ше обиколя около китайската стена, ше поразпитам за Уалид, че и аз не съм го чувала, ше се поинтересувам за Балев малко повечко, щото не знам ама май имам някакъй спомен, че съм чувала, че има 3д, ама  newsm78
Иначе Беринка .... много съжалявам, че и ти повръщаш кофти  Sad
Да, доки ми изписа Деган ... ама аз пуста сопа не съм го отворила даже, въпреки яките пристъпи. Не знам ...  newsm78 Нещо не ми се чини да пия хапове ... А и действително с времето си попрестанаха. Имам тука едни изблици. Особено като ми се дохапва сладко, знам, че после ше го връщам, ама да си начеша крастата поне  #Crazy Та ... хапвам и бегом в кенефа .... и все за следващия път си казвам: Няма вече сладко. Стига толкоз.... да, ама като фиксирам някое Милки Уейче и направо  #Crazy .... и пак същата история.
Аз и затова месце гледам да не готвя, че ... (не, че ми се отдава, де  Mr. Green ), ама точно защото предполагам, че като почна да го чистя така ше се пречистя самата аз, че .... бедна ти фантазията напрау  ooooh!
Но общо взето лоча вода като ненормална всеки път щом имам пристъп в тюлета  Sick
Да не се обезводня. Това е.... никви ми ти дегани и т.н. НАДЯВАМ се да не се налага де, но засега удържам от това. Нали затова ви се бях оплакала някой да ме успокои за това драйфане ... че и аз се бях изпопритеснила ...  Hug
Ани, то наистина било яко да усещаш бебо, бе  Mr. Green Отначало си мислих, че няма да успея да го усетя дали не са чревца, дали не е друго, ама то яко си ритка отвътре... много яко  Mr. Green ... и сега какво  Shocked няма спиране казвате докат не си покаже муцунката навън, а  newsm78 ooooh! ... лелеееее.... сега е четвърт кило, а представям си като стане 2-3 кг. за какво ше си говорим  Shocked ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Shocked
Бебче, абе скапваш се бе, човек  ooooh! Спри се и ти ... какво като мъжо е зает. Ти си БРЕМЕННА  Naughty ... трябва да те щади  Crossing Arms То събота, събота, ама и събота да е дори ... почивай повечко....  Naughty
Той и моя мъж сега извънредно на работа, ама ... го чакам да се прибере, че да го изведа малко аз, че се скапва горкия ... малко да се разнообрази ...  Heart Eyes
Хайде, лек завършек на деня, почивайте, пазете се МНОГО  Praynig и се радвайте на тумбачетата  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 425
Феми и аз за сега удържах да не го изпия Дегана ама да видим колко още ще издържа.Направих си една супа и да видим как ще ми се отрази.
Д-р Балев има 3D със сигурност знам,защото моя приятелка преди две седмици роди при него в майчин дом.
Ох гледам че нещо се оплаквате от половинките,абе те май техните хормони по объркани и от нашите. newsm78 Аз за сега не мога да се оплача, обаче понякога просто ми стяга душата с непрекъснати въпроси и като започне да се държи всякъш съм инвалид. Mr. Green
И напоследък сина ми страшно много ме ядосва, ама за всяко нещо то едни инати, едни постановки и едни изблици на характер ................. ooooh! ooooh! ooooh!От както е станал гледаме Франклин и съответно ние не можем да гледаме нищо друго в къщи..........абе диване голямо. Crossing Arms Crossing Arms Добре че сега заспа че има малко спокойствие и сега ще опъна краката малко. Wink

# 13
  • Мнения: 45
Здравейте момичета,
много се радвам че съм пак сред вас-нямаше ме цели 3 седмици,но сега ще си наваксам пропуснатото.Аз съм много добре за сега -утре съм на преглед и така.Виждам че сме станали още повече добре дошли на всички,това е за сега на кратко.
По-късно пак ще вляза. smile3503 smile3503  love001

# 14
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
samira-къде ходиш бе мадам??????? Naughty NaughtyДа пишеш по честичко ей,,,че да не се наказваме Mr. Green Mr. Green(в кръгъ на шегата го пиша това,да не се обидиш)

Clara-нещеш ли да се включиш към нас в темичката.Аз редовно те виждам при нас а не пишеш Blush Blush BlushЗаповядай включи се-няма страшно....
  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт