Температурен гърч и последствия

  • 2 821
  • 3
  •   1
Отговори
На Нова година моят син направи темп гърч. ЕЕГ-то не показа отклонения след това, но той прави разни странни неща през нощта, затова искам да ви попитам къде има добри специалисти, които се занимават с гърчове.

# 1
Най-добрите специалисти са в детската клиника по неврология към педиатрията на медицинска академия. Има приемен кабинет в поликлиниката на педиатрията, която се намира на една пряка на продължението на Г.Софийски към Била, но незнам как точно се казва.
Знам,че е много важно да се следи поне шест месеца след такъв гърч. Да не се оставя в никакъв случай да вдига висока температура, и още неща, но най-важното е да се отиде при специалист невролог. Успех и стискам палци

# 2
  • Мнения: 10 758
Дъщеря ми беше на 2 години, когато получи температурен гърч.Водихме я в клиника за детска церебрална парализа, намира се в Красна поляна.Там й правиха ЕЕГ няколко пъти, слава Богу нищо не показа.Но е хубаво да се следи детето. Макар, че нищо не показа ЕЕГ - то, щерката правеше някакви тикове.Докторката ми каза, че най-важното е детето да е спокойно, да не му се вика и т.н. Мога да ти дам координати ако искаш, пиши ми на лични.Доволна съм от тази лекарка, разпитва ме какво ли не свързано с детето. За сега нямаме проблеми, макар че като вдигне температура настръхвам, нищо че ми казаха, че след като навърши 5 години всичко ще мине.

# 3
Цитат на: Anonymous
Най-добрите специалисти са в детската клиника по неврология към педиатрията на медицинска академия. Има приемен кабинет в поликлиниката на педиатрията, която се намира на една пряка на продължението на Г.Софийски към Била, но незнам как точно се казва.

в детската поликлиника - най-добрият лекар - д-р Литвиненко - приемен ден във вторник от 9ч.
гласувам с 3 ръце за него!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт