купените маски-втриват ли се в корените на косата

  • 2 028
  • 26
  •   1
Отговори
това е въпроса м и,защото досега съм използвала само домашни,но много ми привикна косата към тях..а на опаковките пише да се нанесе или както на балсамите да се втие в косата..но не е уточнено дали и в корените

# 1
  • Мнения: 4 151
Мисля,че може да се втриват.Аз поне ги втривам. Wink

# 2
  • Мнения: 601
Знам, че не се втриват в корените, защото така се омазнява по-бързо косата.

# 3
  • Мнения: 1 564
Аз нанасям маската на няколко см. от корените,надолу по цялата дължина. Peace

# 4
а когато косата е много суха?тогава каво ще подхранва корените..ако не се втръва и в тях

# 5
  • София
  • Мнения: 7 753
Абсолютно никакви маски не се втриват в корените.  Naughty

Маските са силни продукти, които могат да изсушат скалпа на главата и при чувствителни кожи предизвикат пърхот.

Всяка маска се нанася само по дължината на косата.  Peace

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 12:46 от Иля

# 6
  • Мнения: 601
а когато косата е много суха?тогава каво ще подхранва корените..ако не се втръва и в тях

Корена ще го подхраниш с бабини маски. Тези купените само омазняват или както Иля казва - изсушават ти скалпа. Аз съм с много суха коса и съм постоянно с маски, балсами, кристали и специални шампоани.

# 7
  • Мнения: 2 956
Не втривам специално в корените,но клепам навсякъде...не внимавам на колко см или еди кво си... после изплаквам по-обилно,ако усещам ,че е повечко и така.   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 424
Аз нанасям маската на няколко см. от корените,надолу по цялата дължина. Peace
И аз  Peace

# 9
  • Мнения: 1 655
Повечето маски се нанасят само по дължината на косата. Много рядко има такива които са и за корените, трябва да е опоменато на упътването.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Никога не втривам в корените.

# 11
  • Мнения: 9 582
Абсолютно никакви маски не се втриват в корените.  Naughty

Маските са силни продукти, които могат да изсушат скалпа на главата и при чувствителни кожи предизвикат пърхот.

Всяка маска се нанася само по дължината на косата.  Peace
Peace

# 12
  • Мнения: 1 120
то на маската трябва да си пише.на моята пише,че се втрива в корените и по дължината.но аз редувам,веднъж мажа само корените и дължината,друг път само дължината

# 13
  • Мнения: 5 622
Не се втриват. Утежняват косъма и той се замърсява по-бързо.

Аз, обаче, понеже съм с къса коса, като я нанеса, даже без да я втривам, тя си отива и на корените.....  ooooh!

# 14
  • Мнения: 17 401
Не се втриват- нито маски, нито балсами Peace

Общи условия

Активация на акаунт