Някой да е ползвал антибиотик Cefzil 125mg/5ml за детенце под годинка?

  • 3 073
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 296
Вчера ни предписаха този антибиотик,защото малкия беше с много висока температура, а впоследствие се появи и кашлица- явно сме лепнали някакъв вирус. Само дето 3 пъти през деня пробваме да му го дадем и едвам успяваме със 100 зора и много натискане да дадем половината от дозата и той повръща всичко,което е хапнал през последните часове  newsm78
Ако някой го е използвал,моля да пише дали е имал проблем с този антибиотик? Само да кажа,че Калоян е на 10месеца почти.

# 1
  • Мнения: 1 434
Един от добрите антибиотици   е  цефзил давала сьм го доста  пъти   пие се на 12 4аса  сутрин и  вечер по една лъжичка  за  вкуса  моето дете  го пие  без проблем с малко молби  го  гълта....
Препоръчва се  за вьзпаление на   долни и горни дихателни пътища .Бързо оздравяване  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 114
вилкс, напълно те разбирам. Моят син също го повръщаше. Вкусът е отвратителен. В самото начало е сладък, после се усеща горчивия вкус. Давахме го  по начин, за който съвсем случайно открих,че е е фективен. Докато мием зъбките, за да можем веднага след това да отмием горчилката с вода. Не зная обаче дали при вас може да се дава по този начин, защото сте по-малки.
С Панцеф нямахме проблеми, приятен на вкус, пие се 1 път на 24 часа. Доста силен АБ.

# 3
  • Мнения: 110
Аз го смесвах със сок и така го приемаше,но ако продължава да го повръща обади се на лекаря и се консултирай, дали трябва да се смени.

# 4
  • Мнения: 296
Благодаря ви много,момичета за бързото реагиране Hug
teta beta, аз бях толкова притеснена заради високата температура,че не се сетих хич за сокче.Вчера дребния цял ден беше без t,но днес отново я вдигна висока и се обадих на личната и поисках антибиотик,който се дава на 24 часа.Сега сме на Панцеф на прахче, приготвен в аптеката.Смесвам го с портокалово сокче и си го пие. Но покрай аромата на Цефзила, не иска вече да пие нищо доброволно.Даже намрази и сиропчетата за кашлица,които толкова обичаше преди.Да не говорим,че и плодовите млекца-малина и ягода го отвращават. А толково ги обожаваше,миличкото  Rolling Eyes Мразя ги тези вируси значиии   newsm61

Общи условия

Активация на акаунт