Откъде в София бънджи-гащи без пластмаса?

  • 577
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Търсиме си бънджи от типа без пластмаса- само плат Rolling Eyes . Някой знае ли къде в Сф има?

# 1
# 2
  • Мнения: 1 170
Супер, ама 6лв доставка... Sick

А иначе и в данет ги има, но в наличност- чак април. Питам за магазин, защото искам да ги вземем днес (все пак на 9мес. сме и нямаме време за помайване Mr. Green )
Мерси, все пак  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 293
Има един детски магазин "Лъвчо" на бул. "Стефсн Стамболов" в началото на Женския пазар - там имаха със сигурност.

# 4
Аз ги поръчах от е-магазин, защото в Русе никъде по магазините нямаше такъв модел. Провери другите магазини освен да нет.
Обаче на 9 мес. не сте ли големи вече за бънджи? Моята я сложих като направи 7 мес. и го ползвахме до скоро, сега сме го дали на друго бебе. На тези месеци вече са много подвижни и да стоят в бънджито не ги удовлетворява.

# 5
  • Мнения: 346
аз не съвсем по темата,но по повод ползването на бънджито-зависи от детето,моята дъщеря е на 10м почти и много му се кефи все още,но нашето не е закрепено на касата на врататаа мъжо проби две дупки в тавана по следата на хола и сложи два дюбела и по едни куки завинти и елате да видите какво тичане като на колодрум Laughing,дават ги до 12кг така,че ти си прецени колко ще го ползвате  Hug

# 6
  • Мнения: 1 170
Ами ние сме на 9мес., но сме малко над 8кг и не особено подвижни (в смисъл не си стъпва стабилно на крачката, все още). За това решихме да му вземем бънджи, пък да видим как ще е...

# 7
  • София
  • Мнения: 1 163
това бънджи е до 10 кг

# 8
  • Мнения: 205
в изток,в плами гледах тази вечер

# 9
  • София
  • Мнения: 3 271
http://family-bg.com/prX_694.htm?osCsid=ce864c1d87dca9a2b98313296ff90e84

Ние имаме такива - много съм доволна Peace

# 10
  • Мнения: 6 320
В момента може да се намерят само останали стари наличности в някои магазини.
За съжаление имаше временно прекъсване на производството и затова едва след 6-10 април евентуално ще има отново зареждане от производителя на тези бънджи-гащи - VipBaby

Общи условия

Активация на акаунт