Искам да се махна от София!!!

  • 5 583
  • 26
  •   1
Отговори
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Определено животът в града не ми понася...
Искам да си купим къща близо до града - 20-30минути път с кола. Да не е село - вилна зона, но без Бояна (имаме място за строеж там, но не искам къща точно там), Драгалевци и т.н. Да има зелено - много зелено, хубав път и добра инфраструктура. Никой не може да ме убеди, че в Бояна пътищата са добри или това зимата и с джип да не можеш да се прибереш по баирите, или всеки месец да идват с машина да ти почистват септичната яма, или лятото да ти намалява нивото на водата е "спокоен живот в къща"...
Помогнете с идеи, искам следващите 2-3години преди да се преместим в Гърция да живея на спокойствие...

# 1
  • Мнения: 269
и аз искам така Peace ама за 2-3 г струва ли си строежа? Thinking

# 2
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
и аз искам така Peace ама за 2-3 г струва ли си строежа? Thinking
Може да се продаде после...

# 3
  • Мнения: 2 270
Според мен само за 2-3 г. не си струва!
В този слу4ай по-добре си вземете къща под наем за този период!
Успех

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ako ще строиш - 2г. не знам дали ще ти стигнат.  Rolling Eyes
Ако ще купиш нещо и ще го ремонтираш...ммм  newsm78... ми то тъкмо ще стане по твой вкус и айде чао...
Не знам... само за 1-2-3г. не си струва, според мен.

Махай се всяка свободна минуту от София и тъй то. Врмето не лети, ами препуска.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз искам...ама няма Sad
Герман, Лозен  изглеждат доста добре.

# 6
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
И аз искам същото, но не около София, а някъде край морето Simple Smile

# 7
  • Мнения: 165
Здравей,мила!!!интересна тема-и аз искам и то много, но на този етап нямаме възможност Sad май мога да ти дам само идея newsm78 На мен лично като район ми харесва Банкя.........даже сме обикаляли да гледаме какви къщи има и трябва да ти кажа,че вилната зона на града се води ВИП и има страхотни къщи там и на страхотни цени  Shocked говоря ти за от 150000-200000 евро като не са суперлукс.Не те разбирам за този кратък срок,защото би могла да ги преглътнеш някакси тези 2 години Rolling Eyesиначе и наемите са страхотни мже да провериш тук
http://www.imot.bg/ и http://fotokashti.net/ за да се ориентираш  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 10 825
Лозен, Герман, Банкя, от другата страна на Витоша има 2-3 много китни селца (изплъзват ми се имената в момента Embarassed), но изискването за хубави пътища и добра инфраструктура..... май няма такова newsm78

# 9
  • Мнения: 1 120
Здравей,мила!!!интересна тема-и аз искам и то много, но на този етап нямаме възможност Sad май мога да ти дам само идея newsm78 На мен лично като район ми харесва Банкя.........даже сме обикаляли да гледаме какви къщи има и трябва да ти кажа,че вилната зона на града се води ВИП и има страхотни къщи там и на страхотни цени  Shocked говоря ти за от 150000-200000 евро като не са суперлукс.Не те разбирам за този кратък срок,защото би могла да ги преглътнеш някакси тези 2 години Rolling Eyesиначе и наемите са страхотни мже да провериш тук
http://www.imot.bg/ и http://fotokashti.net/ за да се ориентираш  bouquet

ние също искаме в Банкя.все събираме пари и те все вдигат цените.по-скъпи са дори от Драгалевци и Симеоново.

разгледайте за къща в Княжево,Владая,Марчаево,Бонсови поляни-все хубави,гористи местенца,със ''спокоен'' въздух

# 10
  • Елин Пелин
  • Мнения: 209
Ние от ноември месец се преместихме от София в Елин Пелин. Град е, а и е много близо до София. Вярно, сега сме под наем. Но пък живеем в огромна къща, а не в кутия, както беше до сега в София.
Щастлива съм, че се махнах от онзи шум и мръсотия. Вярно, работя в София и всеки ден пътувам, но спокойствието не може да се замени с нищо. newsm10

# 11
  • Мнения: 143
че то канализация няма не само в Бояна, ами навсякъде около софия, да не говорим, че вече има съвсем различни септични ями с дрожди, бактерии и какво ли още не. а където има стръмни улици и сняг си трябва джип - в противен случай просто си търси място на равно. Но пък добра инфраструктура , а да не е село - къде? Ти имаш ли нещо предвид?

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Вярно, работя в София и всеки ден пътувам, но спокойствието не може да се замени с нищо. newsm10
И кво му е спокойното на това да пътуваш по 2 часа в повече всеки божи ден Rolling Eyes

# 13
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Благодаря за идеите - Банкя ми звучи мноооого добре, ама с тези пари ще вдигнем къща на 500метра от морето в Гърция...
Ще се консултирам с мъжа, да видим той какво мисли по въпроса.
Като знае колко съм набрала на съседите, страх го хваща да не се хванем за косите и може да се съгласи  Laughing
А Марчаево,Бонсови поляни, Лозен и Герман къде по-точно се намират?

# 14
  • Мнения: 4 916
Благодаря за идеите - Банкя ми звучи мноооого добре, ама с тези пари ще вдигнем къща на 500метра от морето в Гърция...

Ама то в Бг евтино няма - земя, проект, материали, изпълнение, обзавеждане... Thinking Дано не се заблуждавате, че строеж тук ще ви излезе по-тънко от Гърция.

Общи условия

Активация на акаунт