Домашни любимци

  • 2 552
  • 40
  •   1
Отговори

Анкета

Имате ли и какъв е той   можете да избирате 4-ри отговора

Опции:

* Може да изберете максимум 4 опции.

  • Мнения: 1 959
Я сега да се преброим и да видим кой има домашен любимец и какъв е той.Ето това е моя сладур.Казва се Бени и е на 3,6год.порода Кен териер         
 

# 1
  • Мнения: 811
нямам животно.

# 2
  • Мнения: 1 363
Имам аквариум с рибки.

# 3
  • Мнения: 7 914
Имаме две малки кучета  Peace

# 4
  • Мнения: 7 091
Нямаме животно, но много искам да вземем някакво. Не знам дали съм готова за второ куче обаче. Моят любим Трой почина март 2005 година... Щеше да стане на 10 години. Cry


Мисля да вземем на Калин нещо от типа на рибки, костенурка, хамстер, някаква такава гадинка. Не пернати обаче!
Само се чудя колко струва издръжката на едно животно, защото като се сетя тука на една приятелка колко и взеха за видеозон на котката и лошо ми става, а пък не съм безотговорен стопанин и като сме взели животно трябва естествено да се полагат грижи за него.

Колко ви излиза на месец издръжката на животинката?

# 5
  • Мнения: 1 959
Издръжката на животно е различно моето например ми излиза доста скъпо.Когато беше на 9 месеца му направиха операция на засния карак за премахване на ставата и с лечението и операцията излезе около 3000 паунда добре че беше застраховката да покрие поне това хапчетата после ние ги плащахме и от тогава имаме проблем с ноктите на оперираната задна лапичка вечно се чупят и някой даже се инфектираха.Иначе в един нормален месец без ветеринари ми излиза около 20-25 паунда от които 12 за застраховка 5 паунда за храна -3 за бисквити 2-3 за играчки и останалиото за да го гевизя/сушени свински уши,козе мляко и играчки/.Моята майка просто не вярва колко харчим за малкия хубосник.Предполагам че като имаме дете разходите ще се пренасочат и то доста Peace

# 6
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Много обичах домашните животни като бях малка и се чудех, защо майка ми все отбиваше атаките да се сдобием с едно  Rolling Eyes Сега абсолютно я разбирам!
Отговорът е нямаме. С мъж ми по едно време се чудехме за малко кученце или котка, но точно тогава забременях с второто и мераците ни се изпариха окончателно  Crazy

# 7
  • Мнения: 3 491
Нямаме. А и в нашия комплекс за забранени на теория, макар че има народ с кученца. Понякога си мисля за нещо като рибки, едното дете много обича животни и иска домашен любимец, но пък друго ме терзае: наши познати имаха рибки, но заминаха за 10 дни на почивка на юг през зимата, и като се върнаха, аквариумът беше замръзнал и рибите измрели. Дали няма тези рибки да искат някаква поносима стайна температура? Защото дори и да не сме на почивка, се случва през зимата да ни няма по цял ден, и тогава не отоплявам жилището.

# 8
  • Мнения: 2 257
Цял живот си имах другарче, котаракът ми...Почина на възраст миналата година. Обичах го като член на семейството, той беше част от семейството. Cry Малко преди това си замина и едно любимо куче, пак на преклонна възраст. От тогава не искам да имам домашен любимец повече. Някои хора веднага си вземат нови и твърдят, че това облекчавало тъгата им по изгубените, но моите двама бяха и си остават незаменими за мен. Приключих май с домашните любимци. Confused

# 9
  • Мнения: 822
Аз от 2 години си гледам една мъжка Бета рибка...Подходящи са за деца.Дори в някои градини и училища отглеждат такива.Издръжливи са,нямат нужда от филтър и нагревател,много са красиви.Сравнително евтино отглеждане,ако не боледуват.Сега ми се налага да я лекувам,а цените на антибиотиците са като тези при хората...
Много ми се иска да си вземем морско свинче,котка или чинчила,но поради честите ни пътувания не мога да си  позволя да тормозя животното...

# 10
  • Мнения: 2 825
Ето го мойто зверче. Сега е малко по-голяма, но все същата Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 959
Ето го мойто зверче. Сега е малко по-голяма, но все същата Simple Smile
Нали е мъжки ама много е сладък

# 12
  • Мнения: 2 825
Ето го мойто зверче. Сега е малко по-голяма, но все същата Simple Smile
Нали е мъжки ама много е сладък

Мома е  Wink
За мен всички кокери са много сладки Simple Smile приличат на плюшени играчки  Simple Smile

И твоя е голям сладур, тука много я харесват тази порода ... признавам си, че в Бг не я бях виждала  Blush

# 13
  • Мнения: 1 959
И аз не бях я виждала.В БГ на село си имаме Кавказка овчарка която донесохме от Украйна и много искам да си взема за тук ама май скоро няма да ме огрее.

# 14
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
2 котарака:големия е на 2г,а мал4о около 1м.

Общи условия

Активация на акаунт