Топка за аеробика

  • 1 912
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Съжалявам,че за тази топка е писано в темата въртене на обръч,но явно там няма да получа инфо,та заради това нова тема Embarassed Ако някой знае от къде да си я купя или някой да продава ще съм много благодарна.И даже ако някой я ползва да каже има ли ефект?Благодаря! Grinning

# 1
  • Мнения: 1 541
Ами аз ползвах дълго време такава- зависи какви резултати целиш- тя по- скоро може да ти помогне при коремни преси и други упражнения, но не очаквай с нея да направиш кой знае какво тяло. Тя по- скоро се води помощен уред към упражненията на земя (нещо като кашите при йогата). Аз лично съм със смесени чувства!

# 2
  • Мнения: 830
Аз имам такава топка . Правя комплекс упражнения за гръбначен стълб с нея , а също и за корем - страхотна е , определено съм много доволна ! Упражненията ми ги показаха рехабилитатори след като се лекувах за дископатия .
А спорта с тази топка се казва " Фит - бол "  
Мъжа ми я поръча от спортен магазин тук в Пловдив , немска е , 20- тина лева беше . Имаше ги и в Метро преди време  , и във масажния им вариант - с шипове ( гумени ) .
Има значение колко си висока - ако си до 168 , купи си 55 см диаметър , ако си над 168 - 65 сантиметрова .
А и какви хубави упражнения се правят за бременни с такава топка .....
Според мен , покупката си заслужава . Е , място заема , но сега и децата играят с нея , или я катеря върху гардероба Simple Smile
Ако съм пропуснала нещо - питай .

# 3
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: nadia
Аз имам такава топка . Правя комплекс упражнения за гръбначен стълб с нея , а също и за корем - страхотна е , определено съм много доволна ! Упражненията ми ги показаха рехабилитатори след като се лекувах за дископатия .
А спорта с тази топка се казва " Фит - бол "  
Мъжа ми я поръча от спортен магазин тук в Пловдив , немска е , 20- тина лева беше . Имаше ги и в Метро преди време  , и във масажния им вариант - с шипове ( гумени ) .
Има значение колко си висока - ако си до 168 , купи си 55 см диаметър , ако си над 168 - 65 сантиметрова .
А и какви хубави упражнения се правят за бременни с такава топка .....
Според мен , покупката си заслужава . Е , място заема , но сега и децата играят с нея , или я катеря върху гардероба Simple Smile
Ако съм пропуснала нещо - питай .
много много ти благодаря,но тук в София не мога да я намеря, и в Метро я няма. Sad

# 4
  • Мнения: 830
Пробвай с някой реномиран спортен магазин , не може да не могат да я доставят , дори и да нямат в момента .

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
Да де,и аз предпочитам с доставка,но в търсачката от всички магозини нито един не предлага такава топка. Sad

# 6
  • Мнения: 830
Дано някой от София помогне , ако не - да ти пратя от тук .

# 7
  • София
  • Мнения: 4 423
добре! благодаря ти,ако никой не се обади от София ще те помоля да ми съдействаш от там. Grinning

# 8
  • Мнения: 830
Пуснах ти на лични координати на магазина в София , както и сайта им . Ако имат още тези топки ( Na Kettler  , немски ) , пусни ги и тука - може да има и други желаещи  Simple Smile)

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
Някой може ли да ми помогне с инфо за топката от София? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт