магазини за детски стоки и колички в Стара Загора

  • 2 467
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Смятам да се ги посетя. моля някой който има добри впечатления от магазите в Ст Загора да ме ориентира. Чух че имало и премама.
Дайте някакви адреси!
 newsm78

# 1
  • Мнения: 129
ул. Хаджи Димитър Асенов 95, тел:650606

# 2
  • Мнения: 1 531
'па-па' и до него и един друг: то4ен адрес незнам (май на 'неделчо николов'), но с търсачка все ще откриеш нещо  Peace  плюс многото на мястото на магазин 'бебе' и още няколко по същата улица  Peace  плюс един по бившия 'руски' след 'гурко'  Peace  плюс един много симпати4ен, макар и малък, по 'цар симеон' след '9ти септеври' от лявата страна Peace  премама пък е до бившата градска баня Peace

# 3
  • Мнения: 33
благодарско мами!!!

# 4
  • Мнения: 2 122
На Цар Симеон срещу читалището са 2 магазина.
Магазин "Малки пирати"- препоръчвам, пак на Цар Симеон Велики, само че след магазин Боруй, аз съм много доволна от този магазин и обслужването там.
Па- па има само козметика, храни и аксесоари и са два магазина- до ресторант Тангра и на ул. Цар Калоян- в новите кооперации срещу детската градина.
Един нов магазин- Зайо Байо- до Райска ябълка.
магазин за дрешки само- улицата по която минава оградата на манджата, още един на Цар Иван Шишман- малко над кафе Дръмс от дясно като се качваш нагоре.

# 5
  • Мнения: 205
Имам информация за нов магазин-гр.Стара Загора,ул.Господин Михайловски №74,входа е от ул.Августа Траяна №56,все още си няма име

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 16:33 от борсук охранен

Общи условия

Активация на акаунт