абитуриентски бал-ПОМОЩ!

  • 1 506
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
През май месец съм абитуриентка и вече навсякъде около мен темите на разговор са главно рокли,грим,прически (и изпити разбира се  Mr. Green)  И тук идва моят проблем...нямам престава къде да си намеря добър гримьор и фризьор  Confused  Моля ви,дайте предложения къде в Пловдив може да се намерят такива.....благодаря предварително за помощта  Hug   
  (темата май беше за Красива мама,извинявам се предварително  Embarassed)

# 1
  • Мнения: 4 068
Здравей!
Пиши ми на лични ако искаш да ти дам координати на два салона с много добри фризьори за прическата ти за бала. Ще помисля междувременно и за някой гримьор. Ще гледам да съм ти възможно най- полезна.

# 2
  • Мнения: 985
В салони " Арлет" предлагат празнична+пробна прическа и гримиране. За моята сватба ползвах услугите им и съм доволна. А ако искаш прическа, грим, маникюр вкъщи- мога да ти пратя някои телефони на момичета, с които съм работила

# 3
  • Мнения: 61
Здравей, аз също съм клиент на Арлет , но там не всички са еднакво добри. Препоръчвам ти Иван!

А за грим - можеш да се обърнеш към мен, занимавам се с това от години!
ето сайта ми, там има и телефони за връзка:)

www.vivaoriflame.com

# 4
  • Мнения: 24
ха! Какъв късмет и аз съм от Пловдив и аз ще съм абитуриентка май месец. Може ли някой да побликува телефоните на Арлет тук? Иван ли е най-добрия?

# 5
  • Мнения: 274
и аз май месец съм абитуриентка и съм от Пловдив роклята си е купих,но за фризиор гримиор и маникюр не съм мислила ощее давайте и на мен информацийка моля ви Simple Smile)) днес мислих да си купя треса от панаираа на промоция бяхаа  но се откаазах и може би утре ше ида да си е взема ...

# 6
  • Мнения: 61
 според мен наистина Иван е най- добрият в арлет и естествено първи му свършват часовете!

 Аз съм му клиент на официалните прически от години- чувстваш си главата леко и естествено , а не  мърдат!

# 7
моля ви,кажете и някои други салони освен Арлет    Praynig Hug  благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт