МНЕНИЯ ЗА CUSICROM НАЗАЛЕН СПРЕЙ

  • 2 199
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
ИМА ЛИ МАМИ,КОИТО СА ГО ИЗПОЛЗВАЛИ ЗА ДЕЦАТА СИ?ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ И КОГА ДА ОЧАКВАМ РЕЗУЛТАТ.ВЧЕРА НИ ГО ИЗПИСА СПЕЦИАЛИСТ УНГ,ЗАЩОТО НОСЛЕТО НИ ПОСТОЯННО ГЪГНЕ,ИМА СЕКРЕТИ,ОТ КОИТО ЗАПОЧВА ДА КАШЛЯ.НИЕ СМЕ НА 2 ГОД. И 8 МЕСЕЦА.

# 1
  • Мнения: 656
За алергичен ринит ли се съмнява?
http://pdx.sharkydog.info/drug_info.php?drug=160&cmpts=1
Аз слагам на сина в очите и в носа.

# 2
  • Мнения: 128
СПОРЕД ДОКТОРА ИМА ПОВИШЕНА СЕКРЕЦИЯ,МОЖЕ БИ НА АЛЕРГИЧНА ОСНОВА,ЗАЩОТО НИ ИЗПИСА И FENISTIL КАПКИ.АЗ СЕ СЪМНЯВАХ ЗА ТРЕТА СЛИВИЦА,НО ТОЙ КАТЕГОРИЧНО ОТХВЪРЛИ

# 3
  • Мнения: 180
Дъщеря ми е с АД,понякога има и хрема(според педито алерг. ринит).Изписаха й Кузикром,но аз не й прилагах.Против съм всяко сополче непременно да се лекува,и без препарати й минава за седмица.Съжалявам,че не отговорих пряко на ? ти,но се дразня от прекомерното изписване на лекартва от лекарите

# 4
  • Мнения: 656
И синът ми получава разни бели обриви по лицето (бузите), по лактите... не съм питала дали това е АД, пък и не смятам да го мажа с нещо, докато не ги разрани от чесане. Тогава чак слагам тридерм (заради гентамицина и кортикостероида).
Миналата година обаче беше много зле с носа, болеше го главата дори (направихме снимка - няма синузит), бяха се насложили алергията и вирус (или бактерия). Та освен че продължихме с кузикром, добавихме гентамицин и увеличихме дозата на кларитина...

Съгласна съм, че има лекари, които се презастраховат, но не може просто по интърнет човек да разбере какво е състоянието на детето.
Също така смятам, че една майка колкото и да не разбира от медицина си познава повече детето от педиатър, който го вижда за 5-10 минути, затова не се съмнявам вд умите ти.

# 5
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
ефекта при нас идва на 4-5 ден.По принцип беше за деца над 4 годинки, но за първи път ни го изписаха на две

Общи условия

Активация на акаунт