мъжка солидарност

  • 884
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
Седим си снощи на дивана, пием по една-две чаши вино и ни хрумва гениалната идея да се обадим на приятел и да го питаме с кого би излезнал на по бира - с мен или с мъжа ми. Е, ако не бях изпила две чаши вино, нямаше да се хвана на това хоро, но вече ги бях гаврътнала чашките и се навих. Та, звъним на приятеля и той /това и трябваше да се очаква/ отсече, че ще пие бира с мъжа ми, въпреки, че аз съм била цветето в семейството и разни такива други -  бля-бля.
Та, по този повод се сетих един виц: Един, който се прибрал късно и жена му го навиквала, че закъснява, той казал, че е бил при Пешо, тя не му вярва и звъни на Пешо, а Пешо й вика: Мдаа, тука е, ей го седи срещу мене и играем табла.
ОБАЧЕ! Веднага у мене възниква въпрос: Защо мъжете са винаги толкова солидарни и се защитават, а ние - НЕ?
Аз също си имам приятелки, които ще кажат, че ще си пият бирата само с мене, а не с мъжа ми, но ........как се случва в повечето случаи?
Много разсъждавам, нали?
Та, каква е истината?

# 1
  • Мнения: 448
Подкрепям те,и аз мисля,че мъжете са по-солидарни.При нас явно има някаква криво разбрана конкуренция. newsm78

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
В конкретния случай не виждам солидарност.Солидарността я разбирам по друг начин.А можеш да си сигурна,че на въпросния приятел ще му е кеф да изпие бирата с приятеля си,а не с жена му.Нямам нищо против да не си съгласна с мен.

# 3
  • Мнения: 184
Red poppy, така е, съгласна съм с теб. Това, че му се обадихме си беше шега. Но друг е въпросът, че те, мъжете, са наистина по-задружни /така ли се казва/ от нас, жените. Повече се подкрепят, май.

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Освен това не си измъкват гаджетата под носа ..... или поне много рядко се случва

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
И аз съм съгласна,че се подкрепят,tanich.При жените също има подобно явление.Но в този случай не е солидарност.Лично аз бих предпочела да си изпия кафето с някоя приятелка,а не с мъжа и.

# 6
  • Мнения: 184
Добре го е казала Лулу, май е криво разбрана конкуренция. Жалко, за което.

# 7
  • Мнения: 7 107
Освен това не си измъкват гаджетата под носа ..... или поне много рядко се случва
Стават баджанаци, но не си скубят косите.  Grinning
Когато спорим и се обадим на приятел - не се взима страна.
И аз бих предпочела да си пия бирата с приятелка и да си плещим и глупости без ограничения. Grinning

# 8
# 9
  • Мнения: 2 891
В случая, споре мен не е искал да рискува мъжкото си приятелство и за това е приел офертата ма мъжа ти.

Общи условия

Активация на акаунт