Давате ли от гранулираните закуски?

  • 2 505
  • 66
  •   1
Отговори
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Започнали сме да обсъждаме детските храни, дайте да се спрем и на тези!.Виждам, че в Англия ги купуват в промишлени количества, магазините са препълнени с най-разнообразен "гранулиран" асортимент.Купих една кутия на моето гардже, много я хареса.Но в момента в който извадих плика от кутията и видях тези топченца вътре, веднага ми заприлича на храна за кучета CrazyАбсолютно същия вид има.
 Кажете си отношението към тази храна, купувате ли я, одобрявате ли я?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 866
Зависи кое е първо - кучето или детето Wink На мен пък кучешката храна ми прилича на тези закуски.

Да, при положение, че от понеделник до петък закусват овесени ядки, банани, макарони/филии със сирене и т.н., през почивните дни това е бърза и вкусна закуска. Да не пропускаме и количеството мляко, което поглъщат с нея.

Жалко само, че в България изборът е ограничен и липсват пълнозърнестите видове.

# 2
  • Мнения: 3 447
Купувам, да. По-добре се чувствам, когато си яде овесените ядки, но така или иначе трябва да разнообразявам с нещо, а той филии и други подобни почти не яде.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И аз давам на щерката от тези храни - с мляко са идеална закуска. Дъщеря ми не яде филии, а пък ако са намазани и с маргарин и отгоре с мармалади, сладка, лютеница ... въобще и не ги поглежда. В градината не ги яде въобще. Така че нямаме възможност за голямо разнообразие в закуските и с гранулките спасяваме положението.

# 4
  • Мнения: 1 446
Много го мъчих да ги я де , еми не ги иска. Като ги купувахме с такъв ентусиазъм , а после плюе , мръщи се и не иска да яде. Sad Давам му филии(принцески) с пълнозърнест хляб(не намазани със сладка и конфитюри , не ги долюбваме въ къщи) и много ги обича.

# 5
  • Мнения: 229
Това е любимата закуска на Али. Сама си я търси и поне 3-4 пъти седмично си я хапва с прясно мляко.

# 6
  • Мнения: 448
Моят син ги обожава.Като каже:"Искам топчета" и полудявам, защото все това иска да закусва.Едвам го карам да яде макарони, филия, мекици, попарки и др. закуски.Иска Корнфлекс дори и за обяд и за вечеря и направо откачам, като дойде време за ядене.Сега, обаче му казвам, че ще има "топчета" за десерт, ако си изяде супата.И така си хапва и от двете по малко.

# 7
  • София
  • Мнения: 981
И Криси много обича Нес Куик,понякога няколко дни яде само това - за закуска,обед и вечеря.След това го забравя и няколко седмици не се и сеща.Но поне покрай него пие мляко.А Васи яде само топчетата, с мляко го плюе и затова не и давам.

# 8
  • Мнения: 8 999
Моите обичат Нескуик - шоколадов. Пробвали сме доста други, но хич не им допаднаха - наложи се, от скръндзълък, аз да ги изям. Като им купих за първи път "топчета" и "люспички" /това е кодовото название у дома/, минаха изцяло на такава храна - сутрин, обед, вечер - мляко с топчета. За известно време. Сега само понякога през уикенда закусват това.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Купувам само Kellogg's Honey Smacks от време на време, защото и двете го обичаме, но без мляко. Само си ги хрупаме като бонбонки.
Много по-рядко купувам корнфлейкс обикновен, яде го и с кисело, и с прясно мляко.

# 10
  • Мнения: 2 700
И дъщеря ми ги яде, но основно през уикендите. Това всъщност й е основната форма на прием на прясно мляко. Покрай създадените вкусови навици започна от време на време да пие и мляко с какао, отново Нескуик.

# 11
  • Мнения: 4 406
давам. заради рекламата с Червената шапчица купихме първата кутия- "Закуската на Кумчо Вълчо"
после и Нескуик- "закуската на Зайо " и така...

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Само това закусва Tired Обича всички видове. Аз предпочитам поне от време на време да яде  сандвичи, юфка..., но не. Единствено събота и неделя закусва палачинки, бухти, тутманик или панирани филийки. По отношение на закуската не мога да се похваля Embarassed

# 13
  • Мнения: 1 134
Това закусва и дъщеря ми, през уикенда. Смятам, че има повече полза, отколкото вреда.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А моите не ги ядат. Ама изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт