Не знам за какво питам, разговори с мъртъвци?

  • 2 268
  • 43
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 3 959
Днес в час по древноегипетска история учителя ни разказва за някакви... Глупости... Значи имало записи на космонавти, които след като излизали извън атмосферата си говорели с мъртъвци... Имало записи на разговори с Гагарин и тн... Дори в подготовката им за космонавти имало такива... Само че записите не се разпространявали... Оо

Даскала ли се е смахнал нещо, или да? Някой да е чувал за такива записи?

# 1
  • Мнения: 5 577
 Crazy Аха, той се е смахнал. Макар, че ако е възможно, бих разговаряла с Александър Македонски. Thinking

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ако не са разпространявани, няма ка да знаем.
Иначе,  Mr. Green,  мерси, часът е най-удачен за такава тема  Mr. Green
Знаех си, че не трябва да я отварям, ама пусто...

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Незнам за това ...... гледах интервю с един от учените ни на Антарктида ..... той сподели, че там всички сънували непрекъснато мъртвите си близки .....

# 4
  • Мнения: 1 533
Crazy Аха, той се е смахнал. Макар, че ако е възможно, бих разговаряла с Александър Македонски. Thinking

Само измисли как да излезеш извън атмосферата.

# 5
  • Мнения: 2 013
Как дойдохте на думата за разговорите с мъртъвци на лекция по древноегипетска история?
За какво беше лекцията?

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Как дойдохте на думата за разговорите с мъртъвци на лекция по древноегипетска история?
За какво беше лекцията?

За Рамзес II. Ставаше дума че той е е възстановил храма в Абидус и там е намерена огромна плоча, на която той е разговарял с вече починалия си баща Сетой I. Чатили са си хората бе... От отвъдното. Иначе той Игнатов е такъв, като се заплесне по някоя тема отиде цял час. Мн е готин. Stuck Out Tongue

Иначе Франзела Калина, смяташ ли да ходиш в космоса тая нощ? Wink

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Цитат на: Малката Госпожица Мърморана link=topic=175702.msg3511375#msg3511375
Иначе Франзела Калина, смяташ ли да ходиш в космоса тая нощ? Wink
[/quote
Lucy in the sky with diamonds  Peace

# 8
  • Мнения: 1 045
Днес в час по древноегипетска история учителя ни разказва за някакви... Глупости... Значи имало записи на космонавти, които след като излизали извън атмосферата си говорели с мъртъвци... Имало записи на разговори с Гагарин и тн... Дори в подготовката им за космонавти имало такива... Само че записите не се разпространявали... Оо

Даскала ли се е смахнал нещо, или да? Някой да е чувал за такива записи?
Ти какво точно учиш ?

# 9
  • Мнения: 2 070
Сергей Игнатов?

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

До колкото знам , няма друг специалист в областта, който да преподава в България

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
Няма друг, мда. Ректора на НБУ. Уча история в НБУ, по специално древна история в момента. Гърция, Рим и Изтока.

# 12
  • Мнения: 2 013
Мисля, че малко твърде малко знаем за древните египтяни.
Има много теории, че са имали контакти с извънземен разум. Що пък да не са говорили и с мъртъвци?

Някой да знае адекватно обяснение как са били построени пирамидите newsm78

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мисля че всеки си има неговото обяснение за тях... Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 792
Ей, Сергей Игнатов и аз го знам, харизматичен тип е.

 Иначе по темата, бях чела преди 100 години нещо подобно, за срещите с мъртви души в космическото пространство и други такива, имаше и за забелязани НЛО-та. Но сигурно съм била около 10-12 годишна (тогава се вълнувах особено по бермудски триъгълници, срещи с НЛО-та и други такива по 10 книги наведнъж взимах от библиотеката на подобна тематика  Laughing) и спомените са ми доста бегли.

Общи условия

Активация на акаунт