Питане за детски клуб

  • 2 029
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 447
Момичета, интересува ме дали мога да си заведа детето в някой от детските клубове просто да поиграе - без да организираме парти? И ако да - в кой? Водила съм го в Патиланци, но не ми хареса там. 
Благодаря   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
Къде живееш Дона? Можеш да го заведеш в най-близкия.  Wink
На мен най-близките са ми Пинокио и Приказка без край. Почти всеки ден сме в един от двата

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да, разбира се.
В почти всеки клуб има ценоразпис за услугата игра там.
Дерзайте на воля  Peace

# 3
  • Мнения: 649
Момичета, извинявам се за глупавият въпрос, но... какво точно представляват тези детски клубове? Ще си ходя с дечко до БГ, може да го заведа, ако е хубаво там да си поиграят на воля с познати дечица.... И ако знаете някой в Младост 1   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 447
Къде живееш Дона? Можеш да го заведеш в най-близкия.  Wink
На мен най-близките са ми Пинокио и Приказка без край. Почти всеки ден сме в един от двата
В Хаджи Димитър съм, евентуално някой наоколо или в центъра...
А за 2-годишно дете дали има подходящи занимания? Той нито от куклен театър ще разбере, нито от клоуни, нито от рисуване...  newsm78

# 5
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Детските клубове са едно или няколко помещения с люлки, пързалки и играчки, в който може да оставиш детето да поиграе само или с други деца, докато ти си пиеш там или другаде кафето или да си свършиш някаква друга работа /стига детето ти да е съгласно да го оставиш, разбира се/. Обикновено има много топки, особено в подножието на пързалката, едни малки и лекички и децата обожават да скачат в тях.
Дона, няма проблем за 2 год. - както писах по-горе, има много играчки, мисля, че ще му е интересно - те ще са нови за него. Но за съжаление не знам къде в Хаджи Димитър има.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
В Хаджи Димитър съм, евентуално някой наоколо или в центъра...
А за 2-годишно дете дали има подходящи занимания? Той нито от куклен театър ще разбере, нито от клоуни, нито от рисуване...  newsm78

Куклени театри има обикновено само събота или неделя. Клоуните пък са само за организираните партите. В детските клубове има най-различни камиончета, къщички, детски кухни, сетове с инструменти, тези центровете с топки и пързалки вътре (не знам как се казват точно Embarassed) и най-важното какичка, която ги гледа ти докато си пиеш кафето Mr. Green Моят син също е на 2 години и му е много забавно.
Не знам клуб в Хаджи Димитър, но предполагам, че има. Но ако си с кола Приказка без край хич не ти е далече - на ул. Голаш е. Тъкмо можем да си пием кафето заедно Sunglasses

# 7
  • Мнения: 2 529
Дона, всичко са ти казали, аз мога само да те посъветвам да си събереш телефоните на клубове, които са ти удобни и да се обаждаш да питаш дали има парти преди да си заведеш детето  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 492
Дона, доживяхме да си имаме в квартала детски клуб, само да се опитам да ти обясня къде е.
Аз го видях съвсем скоро, но още не сме го посещавали. Та, значи ако застанеш с лице към касата на Соф.вода например/сещаш се къде е, надявам се/ до нея има магазин за 1 лев и ако погледнеш надясно, ще видиш въпросния детски клуб. Забравих му името, обаче Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 896
Много е удобно. Моят син е на 2 години и 3 месеца и вече цяла година го водя в кварталното клубче често. Понякога ходя с компютъра и си работя там, докато той играе. В началото правех само това и не го оставях сам, но сега е свикнал, познава другите деца които идват редовно, какичките са супер приятни, повечето са студентки предучилищна педагогика, непохабени и ентусиазирани с децата. Нашето клубче е "Слон Балон" на ул. Венера в Гео Милев. Честно казано не знам какво бих правила без тях.
Днес например бях на преглед за новото бебе и баткото през това време прекара почти 2 часа в клубчето без никакви проблеми. Всяка сутрин иска да го водя там.

# 10
  • Мнения: 3 491
Момичета, извинявам се за глупавият въпрос, но... какво точно представляват тези детски клубове? Ще си ходя с дечко до БГ, може да го заведа, ако е хубаво там да си поиграят на воля с познати дечица.... И ако знаете някой в Младост 1   bouquet
Има в "Дървеница", ако ти е удобно, точно на спирката на Техническия Университет, "Лейди" се казва. Аз водих моите деца там това лято, много съм доволна. Може да се играе и вътре, и вън, добре обезопасено е и персоналът е мил.
Та така. Децата си играят, някой ги занимава за 2 лв. на час на дете, а ние с таткото седим необезпокоявани, пием си кафето, и си четем вестник. Хареса ни, и на децата им хареса:)

# 11
  • Мнения: 3 447
Та, значи ако застанеш с лице към касата на Соф.вода например/сещаш се къде е, надявам се/ до нея има магазин за 1 лев и ако погледнеш надясно, ще видиш въпросния детски клуб. Забравих му името, обаче Rolling Eyes
Това срещу пожарната ли се пада?  newsm78
Благодаря ви, момичета. Ще ги прозвъня при всички положения предварително, защото ще ходим в неделен ден. Детето има РД другия месец и не ми се правят роднински истории, нито пък имаме приятели с малки деца, които да поканим на гости... Иска ми се поне да го заведем някъде да се наиграе и изкефи. Само не знам как ще се отлепи от мен и ще отиде в друга зала  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 3 447
mopssy, намерих адреси на някои клубове, разгледай ги, ако искаш:
http://www.deteto.info/pages/HIDDENFRAMES.HTML

# 13
  • Мнения: 1 492
Да, срещу пожарната е. Звучи трудно, но ако отидеш на мястото се вижда и ще го намериш лесно.

# 14
  • Мнения: 1 134
Не знаех за този клуб в "Х. Димитър". Живеем в същия квартал, но до сега водех дъщеря ми в "Тинки - Уинки" - Редута и във "Веселячета" - до НДК.
Камеля, благодаря за инфото. Ще се възползвам. Hug

Общи условия

Активация на акаунт