Платформи - къде!!!

  • 730
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 413
Момичета, толкова се радвах, че платформите са отново на мода и какво се оказа?
Знам, че пролетните колекции все още не са налични по всички магазини, но това,което видях досега ме навежда на мисълта, че може би платформестата вълна ще ни залее другата година Rolling Eyesнай-рано!
Виждал ли е някой хубави платформи или техни производни  Winkи ако да- къде~ Grinning
Много ще бъда благодарна за всяка информация!
Прилагам примери на примерни мечтани артикули.





# 1
  • София
  • Мнения: 4 294
В Тенденс на Графа  Peace

# 2
  • Мнения: 9 865
Аз имам следните


от www.shoes-bg.com

# 3
  • Мнения: 413
Не се сещам кой точно е Тенденс, но ще го открия! Grinning
Благодаря много!Има ли хубави неща?А цените над 200 ли са?

# 4
  • Мнения: 2 232
И аз също си търся такива, но не намерих подходящи.ще следа темата!

# 5
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не се сещам кой точно е Тенденс, но ще го открия! Grinning
Благодаря много!Има ли хубави неща?А цените над 200 ли са?

На площад Славейков.
За хубави неща- доста относително, на мен не ми харесват.  Stop
Цени- доста под 200.  За 200 кинта кви чепици ще си избацаш- не е истина просто.   Peace

# 6
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз съм виждала, не се сещам точно къде, но определено има.

Има и в Тенденц. Ниски цени и респ. относително ниско качество, но като за един сезон - стават!

# 7
  • Мнения: 413
Аз всъщност не ги искам за един сезон!Не ми пука за тенденциите!Искам да си купя обувки, които да ме грабнат и да си ги нося дотогава, докато ми е кеф!
Нямам нищо против по пози повод да дам повече пари!Купувам си обувки само по любов! Blush

# 8
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз всъщност не ги искам за един сезон!Не ми пука за тенденциите!Искам да си купя обувки, които да ме грабнат и да си ги нося дотогава, докато ми е кеф!
Нямам нищо против по пози повод да дам повече пари!Купувам си обувки само по любов! Blush

Сродни души сме.  Hug

# 9
  • Мнения: 117
Аз видях вчера в едно магазинче на Алабин - намира се до Съдебната палата,след/преди пресечката с Витошка http://bgmaps.com/map.asp?sid=5a9ec47ee998b41ad25a89a08642c7ba&a … mp;Map44_44.y=164– имаше точно като модела на Michael Kors, само че дънкови. Бяха много сладки и мислех да вляза да ги пробвам, но беше късно и беше затворено

# 10
  • Мнения: 327
И аз обичам платформите  newsm44 newsm68 newsm44.
Само такива нося,без да ми пука дали дадения сезон са модерни.
Мъж ми ме бъзика все колко съм демоде Hug.
Но дойде моето време bowuu.
Пишете къде във Варна могат да се намерят newsm78.

# 11
  • Мнения: 1 547
Пишете къде във Варна могат да се намерят newsm78.

Оооох, аз ако знаех...  Tired Платформите всъщност са актуални още от миналата година. Що магазин обиколих, що нещо - няма... те наш'те си продават остричките обущенца и цвичките, и хич не ги вълнуват ни модни модели, ни цветове  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт