Днес е деня на простотиите

  • 2 176
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Как звучи най-оригиналната ( хайде от мен да мине )оферта за секс, която са чували нежните ви женски уши ( от непознат, от бивш, от настоящ...все тая )?

 И допълвам...Е ли вярно, че няма жени които да не дават , а има мъже които идея си няма как да си поискат Thinking

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 15:39 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 3 423
Касиди, на лов ли си тръгнала?
Що ни чекираш така, бре, я,
поспри се малко, няма да ти е
интересно, като се срещнем.

# 2
  • Мнения: 3 405
Не са ме оферирали оригинално  Cry

# 3
  • Мнения: 5 577
Едно гадже ме караше да ходим да отчитаме водомерите у тях.  Joy

Не е оригинално, но е много смешно.

# 4
  • Мнения: 2 891
Офертирал ме е непознат с поглед, на спирка  Twisted Evil

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 15:47 от jj okocha

# 5
  • Мнения: 2 152
 "Днес е деня на простотиите" - подкрепям Peace трябва да си изберем ден от седмицата, в който да си говорим простотии , ей така да ни стане малко по-забавно и весело

По темата, никога не са ме офертирали директно за секс. Първо срещи, цветя, кино..така директно от вратата за краката - не. Така че немога да се изкажа

# 6
  • Мнения: 109
Според мен жените са тези, които избират...и най-готината оферта не може да ме впечатли, ако аз не го желая ( не ми го вдига демек) Joy

# 7
  • Мнения: 4 665
Сериозно ли говориш?... Значи изречението за мъжете, които си нямат хабер как, граничи с истината...

# 8
  • Мнения: 4 371
Според мен жените са тези, които избират...и най-готината оферта не може да ме впечатли, ако аз не го желая ( не ми го вдига демек) Joy
Абсолютно!!!

# 9
  • Мнения: 5 577
Сериозно ли говориш?... Значи изречението за мъжете, които си нямат хабер как, граничи с истината...

 hahaha Аслъ.
И то имаше апартамент до нас, ама и друг в края на града, и на този в края на града трябваше да се отчита все вода. Странна работа, при положение, че може под носа му. Може би си заслужаваше, беше страхотен, но не бих се замъкнала дори за най-страхотния секс до края на града. Та не се стигна до нищо в крайна сметка.  Tired

# 10
  • Мнения: X
Сега като се замисля...  ThinkingИмаше един мъжки индивид навремето ,който след много намеци към мен, един ден се изцепи:
''Ела у нас. Ще си поприказваме, ще хапнем, ще пием кафе. Ако не ти хареса кафето -ще си вдигнеш гащите и ще си отидеш.''
Излишно е сигурно да казвам, че не пих кафе с него. Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 1 062
Кандидатствам за "перфектната" оферта: "С най-голямо удоволствие бих спал с теб, но скоро боледувах от трипер и не смея."

Молим, вие сте.

# 12
  • Мнения: 4 665
Ай, сиктир Shocked
Какъв си карък, да изпуснеш такава оферта ooooh!
Сигурно още те е яд за пропуснатите ползи, нали...

# 13
  • Мнения: 11 747
Аз не смея да си кажа най-оригиналната (не знам дали това е най-точното определение)оферта,която съм получавала,защото после.... излиза че говоря простотии.... Confused newsm78

# 14
  • Мнения: 3 423
Преди много години работех в
държавна фирма. Лежачка по
цял ден. И бройкане. Кой кого.
В 9 без 20 пристига един батко
и ми казва, че точно в 5 ще ме
чака пред входа, за да стане тя
каквато ще става. Те големите
батковци много обичат да гледат
как се изчервяват малки момиченца.
Не знам какво му отговорих, ама
запомних, че трябвало да съм се
родила мъж. Една от офертите.

Общи условия

Активация на акаунт