каши

  • 997
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Какви каши давате на бебетата си?
Пробвах фризокрем - но става много рядка и на бучки и бебка не я харесва.
Пробвах и Слънчо - малко повече и хареса.
Кажете и Вие какви сте давали или давате на бебетата?

# 1
  • Мнения: 106
Ами пробвала съм доста каши,но за бучките първо да кажа,че при мен се получаваха,защото веднага след като заври водата и я сипя в купичката,без да чакам да истине започвах да слагам кашата,а номера е да изчакаш да се поохлади малко и тогава да разтваряш.Колкото до марките давала съм му на Хумана,Бебе,Слънчо,Нестле и още имаше но не ги помня сега.Най-много му харесва на Хумана,а и те са доста вкусни,но и на Слънчо и Бебе не отказва.Всичко е до детенцето според мен.

# 2
  • Мнения: 649
Най-много му харесват на Хумана, Милупа и Нестле  Peace

# 3
  • Мнения: 1 157
Най-много харесва на Слънчо-бананова на беби-лешникова и бисквити с грис пак на беби Peace

# 4
  • Мнения: 832
Кашата на Милупа никога не ми е ставала на бучки, само Слънчо, но и те не са лоши. Само тези съм взимала. А и от готовите в бурканче на Ганчев и на Хип.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Аз,давам на Фризокрем основно,купувала съм и на Хумана,но рядко Peace!

# 6
  • Мнения: 270
Давам на Милупа и Нестле.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
Давам Хумана,Блевит,Хип и веднъж взех на Фризокрем,но не ми е ставала на бучки.

# 8
  • Мнения: 397
Аз лично съм най-доволна от кашите на Милупа.

# 9
  • Мнения: 451
Аз давам само оризова на Милупа, но беба е още малка. По-натам ще пробвам и други, но предпочитам тази марка Никого не ми е ставала на бучки

# 10
  • Мнения: 1 701
До сега съм купувала само на Милупа и съм много доволна /и аз и Калина  Mr. Green/!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз купувам кашите на Хумана (те са без добавена захар, което е страхотно предимство пред останалите каши) и Блевит. Бебка папа с удоволствие и от двете.
Купувала съм и на Нестле, но стават някак ластични и не повторих.

# 12
  • Мнения: 2 865
Аз ползвам основно Фризокрем и Слънчо а също една на Нестле-три зърнени култури ми беше харесала. Фризокрема не става на бучки ако добавяш по малко и разбъркваш постоянно.

# 13
Давала съм на Милупа и Хумана,а сега съм взела да пробвам и на Слънчо.

# 14
  • Мнения: 990
Изредих почти всички каши , които се предлагат ,но най-много им харесват на Слънчо  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт