отзиви за този уред.......

  • 662
  • 10
  •   1
Отговори
  • до канала
  • Мнения: 518
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=91_100&products_ … mp;reviews_id=604предстои ми захранване и мисля че ще ми е от полза но първо изкам да чуя мнението на майки които са го ползвали за да не остана излъгана.Предварително благодаря.не излиза уреда става въпрос за комбиниран уред пароварка и блендер

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 12:17 от desi0956

# 1
  • Мнения: 8 242
Тук излиза Шампоан на Чико  Mr. Green
Предполагам имаш предвид това
Аз ползвах най-обикновен пасатор.. Макар че това изглежа готино - не знаех, че има таквиз чудесии  Crazy

# 2
  • до канала
  • Мнения: 518
Тук излиза Шампоан на Чико  Mr. Green
Предполагам имаш предвид това
Аз ползвах най-обикновен пасатор.. Макар че това изглежа готино - не знаех, че има таквиз чудесии  Crazy
  bouquet оправих го

# 3
ау изглежда страхотно

# 4
  • Мнения: 1 881
Ами изглежда много красив, но едва ли е толкова практичен. Още един уред, за който да се търси място в кухнята. Пасатора /или блендера/ е доста по малък, и не на последно място, по - евтин.

Не мога да отрека обаче, че е хубаво, че се изключва сам уреда:) Но това пък си е таймер, който със сигурност имат и печката и микровълновата:)

# 5
  • Мнения: 1 756
Аз ли4но ти препоръчван да не си даваш парите за дивотии.Обикновер пасатор е предостатъ4ен Peace

# 6
  • Мнения: 1 101
Аз ли4но ти препоръчван да не си даваш парите за дивотии.Обикновер пасатор е предостатъ4ен Peace
И аз съм на същото мнение  Peace

# 7
  • Мнения: 3 457
По-добре си купи един пасатор 6 в 1 май беше за 160 лева,Браун  Peace

# 8
  • Мнения: 4 428
И аз те съветвам да си вземеш хубав пасатор за тези пари  Peace Аз си взех Браун с метален накрайник, купа за кълцане и има една висока пластмасова купа, като ваза /как го описах само/. 600 вата мощност, с 15 скорости и турбо бутон. Скоростите много ми добадат, защото така определям дефакто колко едро или ситно да е пюрето. Струваше към 115лв в Метро  Peace
А купата за кълцане я ползвам и за шейкър  Peace Слагаш плодовете, накърцваш ги с турбо бутона и после прибавяш млякото/АМ/кърма. Става супер. И не на последно място заема много малко място и се почиства лесно  Peace
Варианта 6 в 1 има доста неща, които едва ли ще ти потрябват и няма смисъл да ги трупаш само във вас

# 9
  • до канала
  • Мнения: 518
благодаря на всички за отговорите аз повече  заради пароварката му се спуснах     

# 10
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Имам този уред но ми го подариха. Ползвах го много когато започнахме хранене с пюренца. Хубавото, е че зеленчуците в него се варят на пара и след това ги пасираш до желаната от теб степен/по-едро или направо каша/.

Общи условия

Активация на акаунт