може ли това да бъде признак?

  • 1 167
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
здравейте на всички!вчера си правих тест, който беше отрицателен, а трябва м да ми дойде в неделя. но днес ми е едно такова отпуснато, спи ми и и цялото тяло ми е схванато.Имам чувството,че ме е трашнал грип, но грипна епидемия няма  newsm78.Вчера забелязах,че започвам да се прозявам още в пет следобяд, което е доста необичайно, но днес ще чувствам направо труп.  TiredДа ви кажа, че се прозявам на всеки пет минути няма да сбъркам.Иначе за сега нямам болки в корема или други ПМ симтоми, освен напрегнатост в гърдите.какво ще кажете, съфорумки по въпроса?чакам с удоволствие вашите отговори.

# 1
  • Мнения: 3 675
имах предвид тръшнал грип, но ми е толкова кофти, че пиша пълни глупости  Grinning ooooh!

# 2
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Пожелавам ти признаците,които описваш да са от бременност!КАто съдя от моя опит,обаче, всеки месец като наближи лелката си намирам симптоми от сънливост,главоболие,гадене и тем подобни взети заедно и почва едно велико надяване...Накрая като дойде лелката съм толкова разочарована Sad.Затова не се вторачвай толкова в тези признаци.Опитай се да мислиш за друго и дано наистина те подмине лелката за 9 месеца

# 3
  • Мнения: 364
Дано е това, което искаш! Praynig
Иначе и аз си имам разни симптоми, дано не е от болния ми мозък!  Mr. Green
Опитай да не мислиш за това - при мен не действа, но ти можеш да извадиш късмет!
И пиши пак, когато имаш повече инфо!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Надявам се твоите симптоми да са реални, а не плод на въобръжението, защото и аз този месец бях така и от овулацията натам като почна едно ти му гадене и сънливост направо не ставах от леглото и бях убедена, че бебето е станало, но после лелката се довлече и попари надеждите ми Sad Изчакай спокойно датата на М и ако не дойде си направи тест чак на другия ден за по-сигурен резултат. Късмет Peace

# 5
  • Мнения: 2 309
Пролетна умора може да е,не се втелясвай съфорумке Peace
Въпреки всичко,дано е това,което най-желаеш Hug

Тук всички таим надежда да имаме бебенца - първо ли,второ ли...търсим си симптоми,придружени с леко закъснение и после ревем и се депресираме,понеже ни идва!
Наистина не се тревожи и най-тежките случаи в историята имат деца Peace Hug Peace Praynig
Пожелавам ти да се сдобиеш с такова,най-скоро време!!!

# 6
  • Мнения: 10 982
При мен болките в гърдите бяха основния симптом, който ме накара да се замисля и да направя тест. Сънливо и отпаднало не ми е било, преди ову и цикъл също.
Желая ти и при теб да е това, което искаш!  Peace

# 7
  • Мнения: 112
За грипната епидемия не съм съгласна- върлува някакъв вирус, и аз се чувствах така тези дни...Но може пък при теб наистина да е от друго Wink

# 8
  • Мнения: 712
Има вирус, има. Аз го изкарах за 2-3 дни този уикенд и бях като разглобена - съботата едва-едва се надигнах от леглото за около час-два. А иначе една седмица преди това ми беше сънливо и криво - докато станех сутрин и умирах да си легна, дремвах следобед и пак ми се спеше към 10.30. Пожелавам ти при теб да не е това. Дано е другата, много по-желана причина! Hug

# 9
  • Мнения: 701
От всичко може да е!Стискам палци разбира се да е симптом на най-желаното състояние!
Един съвет-забрави за тестовете поне до понеделник и се опитай да не мислиш защо така ти се спи по никое време. Може и пролетна умора да е!
Стискам палци!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 247
Ох, миличка и аз се опитвам да търся симптоми в какво ли не  Thinking, но уви всеки месец си ми идва... Не искам да те отчайвам, но първо напоследък си има доста лоши вируси, които могат да те накарат да се чувстваш действително зле (аз съм вече техен потърпевшт), а и пролетта си казва думата. На мен също ми се случвало няколко дни подред почти да заспивам на бюрото, въпреки 8-часовия ми сън през нощта. Така че опитай се да се успокоиш и както казват момичетата не се самонавивай прекалено, остави щастливият миг сам да дойде при теб и тогава ще имаш възможността да му се зарадваш истински. Желая ти успех и дано все пак това да е един от твоите симптоми  Hug. Желая ти успех!!! Grinning

# 11
  • Мнения: 4 555
Сънливост от много неща се получава.
Но при мен първият признак беше точно този - тръшвах се на леглото и не можех да се помръдна. Нито крак, нито ръка. Все едно ми се изсмукваше силата и крайниците не ми се подчиняват и мога само да спя.
Дано и при теб това да е причината, стискам палци да не ти дойде Simple Smile

# 12
  • софия
  • Мнения: 636
Със сигурност не си бременна. Изчакай закъснение от поне 8 -10 дни на цикъла. А за отпуснатост, прозявки и други подобни - това е пролетна умора, изтощение или някаква настинка. Болките в гърдите са признак на бременност, но и на ПМ синдром, а освен това и тестът е отрицателен. От сърце ти пожелавам да опознаеш признаците на бременността в най-скоро време и за Благовещение да се зарадвате. По принцип не се вглеждай толкова много, защото е страшно затормозващо. Когато трябва, ще стане!Ще видиш!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт