Как да омекотя косата си?

  • 2 756
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
Имам права и гъста коса до раменете, макар и с фин косъм. Проблемът ми е, че много трудно се обработва. Косъмът е някак си "жилав", непокорен. Иска ми се да я третирам по някакъв начин, така че да стане по-мека и да пада елегантно по овала на лицето ми. Принудена съм всяка сутрин да я оформям със сушоар, защото след ставане от сън, стърчи безобразно накъдето си иска. Това първо ми отнема много време цял живот и второ не е добре за косъма. Дори и за ден да съм извън дома, си нося сушоар, четки и пр. Вече много ми омръзна всичко това. Вярвам, че ще ми помогнете и очаквам с нетърпение съветите ви. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 540
На мен ми помага балсама на Пантен, не полагам никакви по-специални грижи за косата си.
Щом твоята е "по-непокорна", може би ще ти е необходим балсам за коса без отмиване  Peace

# 2
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
А ползваш ли стилизиращи продукти, като пяна и лак за коса? Аз така се спасих от оформянето, защото и моята коса е фина и лесно се обезформя. Но за разлика от теб съм с чуплива коса и не мога ти кажа конкретен продукт за офрмяне  Thinking

# 3
  • Мнения: 230
Да, ползвам...всичко... Аз съм златна мина за козметичната индустрия! Кристалите на Биофарма - не ми помогнаха, балсам - винаги слагам когато мия косата си-без него нещата са съвсем безконтролни! (сега съм на Пантен- Smooth and silky), балсам без отмиване Hair Repair на Gliss Kur- на мен лично някак си ми" "втвърдява" косата, иначе има нежен аромат... Маската за коса на... ох не се сещам сега името - много известна- в големи червени кутии - също ползвам...

# 4
  • Мнения: 4 770
Вземи си сънсилк за изправяне

# 5
Вземи си на балсам на"GARNIER".Моята коса е къдрава ,много суха и твърда.Само балсамите на "GARNIER(FRUCTIS) ми я правят мека и гладка.Ако не си пробвала,пробвай ,дано и на теб да ти подейства добре.

# 6
  • Мнения: 1 299
Аз препоръчвам течни кристали. Слагат се на косата селд къпане без да се измиват. Правят косата лесна за разресване и по-мека и гладка  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 175
Аз ще се включа с една "бабина дивитина"  Mr. Green Правя го от много време и има страхотен ефект: разтваряш една кафена лъжичка мед в 1.5 - 2 литра топла вода, след като приключиш с измиването на косата и нанесеш балсама или маската, се заливаш с медената вода. Повярвай ми след два - три пъти ще усетиш косата си мека и лъскава. Хем я подхранваш, хем блести.  Flutter

# 8
  • Мнения: 1 282
petmil много хубаво! Ще пробвам тази бабаина девитина.

# 9
  • Мнения: 1 733
На мен ми помага балсама на Пантен, не полагам никакви по-специални грижи за косата си.
Щом твоята е "по-непокорна", може би ще ти е необходим балсам за коса без отмиване  Peace
Peace

# 10
  • Мнения: 230
Благодаря на всички!

# 11
  • Мнения: 4 770
Моля!  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт