Като си пийнете, мятате ли се...

  • 1 441
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
... зад волана ? Признайте си, качвали ли сте се зад волана употребили алкохол? Не е нужно да сте били като кирки заляни... След чашка винце или две, след едно мартини да сте си казвали " Не съм пияна, нищо ми няма. Очите ми ще бъдат широко отворени ."
 Добавям и една анкета за тези, които се престрашат да признаят грешката си анонимно.

# 1
  • Мнения: 5 577
Нито карам, нито пия.

# 2
  • Мнения: 437
Че пия - пия Simple Smile Ама не ми се случва често да карам... Не съм го правила пийнала.. не възнамерявам и да се случва!

# 3
  • Мнения: 4 371
Не пия, но карам Simple Smile

# 4
# 5
  • Мнения: 5 539
Не карам, но пия. Пиех.

# 6
  • Мнения: 2 495
Веднъж само-и то бях пила 20гр.ракия.Не бих го направила пак, обаче.. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 4 473
От съвсем скоро имам книжка, за да имам вече и подобни изпълнения. Предполагам, че не бих злоупотребявала с това, да карам пила.

# 8
# 9
  • Мнения: 1 666
Аз пък ще си призная - случвало ми се е да карам след една малка водка или след една бира  Embarassed. Не се гордея с това, просто реших да не се крия лицемерно зад анонимно гласуване.

# 10
  • Мнения: 7 474
Не пия  smile3534

# 11
  • Мнения: 5 393
Карала съм на две чаши вино, да.Даже ме спряха за проверка и дрегера(нали така се казва) отчете 0.4.Разминах се на косъм, но пък и не се чувствах грам замаяна.Обикновенно като ходим някъде с мъжа ми с колата, го оставям той да си пие, аз пия най-много 2 чаши вино за цялата вечер.Ако усетя, че  почва да ме хваща-спирам.

# 12
  • Мнения: 3 622
Когато излизаме и сме с колата, не пия повече от чаша бира или вино. 

# 13
  • Мнения: 9 077
Не пия и не шофирам, но ако можех и двете - никога не бих направил подобна простотия.

# 14
  • Мнения: 11 003
Случва ми се, след 1-2 чаши вино. Но ако съм пила твърд алкохол - никога Naughty
Гласувах, признах си и ми олекна Hug

Общи условия

Активация на акаунт