мами в англия-инфо за виза?!

  • 576
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 198
мамита,здравеийте!
някой знае ли как то4но стои въпросът с бизнес визите в момента на бг граждани?каква е процедурата?колко време отнема?кой е най бързият на4ин ..

ще ви кажа и защо питам-свекър ми(20 години ве4е в канада,е решил 4е иска да прави бизнес в лондон!)та имам нужда от малко информация..
може ли да се отвори бизнес сметка,ако нямаш бизнес визата?
ако имате някоя идея ще съм ви много благодарна..  Praynig

# 1
  • Мнения: 393
Отговор на този въпрос могат да ти дадат в Британското посолство в Канада. Погледнете в сайта им. Има посочени телефони и е-майл адреси за информация. Това е най-сигурното ИНФО.

# 2
  • Bristol
  • Мнения: 9 358
Виж в http://www.bghelp.co.uk/forums/. Там си има теми точно по тези въпроси и пишат хора минали по този път. Пускат и препратки към официални правителствени саитове.
Мисля, че специална виза вече за българите не трябва.
Посолството не вярвам да свърши работа. Най-добре си влезте сами и прочетата в сайта на Home office или се обадете там, ако нещо се двоумите. Това е организацията контролираща емиграцията в УК

# 3
  • Мнения: 198
благодаря все пак ... линка към другия форум е полезен..но аз се надявах 4е все някоя мама ще се реши да ми предостави практи4ната версия...,а не теорети4ната..  Laughing
ако знаете подробности,моля пише те ми дори на ли4ни ако не искате да публикувате отговор..  Hug

# 4
  • Bristol
  • Мнения: 9 358
В другия форум ще има практическа Wink
Иначе тук сме се събрали основно мами, които или не работим или сме отдавна в Кралството и новите разпоредби не ни засягат. Все пак промените станаха преди по-малко от 3 месеца.

# 5
  • Мнения: 198
благодаря...
до като пусках постинга...полу4их обаждане,след което ми се изясниха и теорити4ните и практи4ните моменти..  Laughing
приятни по4ивни дни на вси4ки дълго и краткопребиваващи в Кралството...(което всъщност оби4ам....живях там преди около 7 години..)
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт