кога ви дойде след раждането

  • 2 293
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Момичета, много съм притеснена. Бебето ми е на 5 месеца почти, а на мен още не ми идва цикъла. Кърмя все още. Не знам дали има значение? На вас кога ви дойде?Моля ви пишете ми.

# 1
  • Мнения: 51
На мен ми дойде веднага след като спрях да кърмя.Уви Cry във втория месец.Аз знам ,че ти идва като спреш да кърмиш.Ако все пак смяташ ,че има нещо притеснително,отиди на лекар.

# 2
  • София
  • Мнения: 44 084
и аз кърмих дойде ми като беше на 6 месеца(кърмих до година и 2 месеца, иначе дойде като почнах да захранвам), има майки , които кърмят и им идва чак след година или като спрат да кърмят - нормално е, не се тревожи, но се пазете хубаво при секс Wink

# 3
  • Мнения: 1 440
Много индивидуално е  Naughty На мен ми дойде 4 месеца след раждането, а все още си кърмя  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 064
Още не ми е дошъл и това ме радва Mr. Green

# 5
  • Мнения: 166
Ами на мен ми дойде, когато дъщеря ми стана на 7 месеца и 10 дни, и аз все още я кърмя и се надявах да устискам поне още малко, ама к'во да се прави  #Crazy А иначе като се замисля, и на мен ми дойде, след като захраних... Не се шашкай, нямаш повод за притеснение, нормално е докато кърмиш, да нямаш цикъл, това се явява като естествен начин за предпазване от забременяване ( въпреки че ще е луд този, който се довери на това  newsm78 )

# 6
  • Мнения: 1 194
Първият път-когато дъщеря ми беше на 9 месеца и половина, кърмех я, но от около месец само сутрин и вечер.
Сега все още не ми е дошло макар че работя и не кърмя често, но сега вземам и противозачатъчни и работата съвсем се обърка.
Нормално е да нямаш още  цикъл.

# 7
  • Мнения: 2 271
Две седмици след края на лохиите.Т.е още през втория месец.А кърмих до годинка.(явно не е от значение при всички)

# 8
  • Мнения: 598
още не е дошла и се радвам за това Simple Smile Кърмя, но май това не е от значение при всички. Май е много индивидуално.

# 9
  • Мнения: 113
И аз все още съм от щастливите чакащи Party

# 10
На мене ми дойде след по-малко от 3 мес., а кърмих 2 мес.

# 11
  • Мнения: 1 992
Дойде ми този месец, т.е. 9 месеца след раждането. Все още кърмя, но само сутрин и вечер и понякога през деня. Това е някъде от месец и резултата не закъсня - цикъл.

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 105
На мен 2 месеца и 20 дни след раждането,а и досега си кърмя-на 4м.и половина сме.Не се притеснявай,всичко е индивидуално.

# 13
  • Мнения: 146
И аз започнах да се притеснявам, че не ми идва, но сигурно е от кърменето. Когато прочетох, че има майки с доста по-големи деца от моето се успокоих, че рано или късно ще дойде, явно кърменето забавя нещата.

# 14
  • Мнения: 2 019
дойде ми на третия месец и все още кърмех

Общи условия

Активация на акаунт