Японска диета, НО НЕ ЧУДОТО

  • 57 101
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Тъй като разбрах, че доста сте се интересували от моята японска диета, пускам нова тема и дано не ядосам някой! диетата е две седмици, трябва да се спазва стриктно( неща от рода на "хапнах 2 солети" не вървят). Трябва да се пие 1,5- 2 л. вода .                                                                                                                                                                                             Ден1: закуска- черно кафе без захар ;  обяд- 2 твърдо сварени яйца, зелева салата със зехтин, чаша доматен сок ; Вечеря- 200гр. варена или печена бяла риба, зелева салата                                                                                                                                                                                           Ден2: закуска- черно кафе без захар+ 1 сухар; Обяд- 200гр. варена или печена риба, зелева салата; Вечеря- 200гр. варено телешко месо, чаша айрян .                                                                                                                                                                                          Ден3: закуска- черно кафе без захар+ 1 сухар; Обяд- варено или задушено цвекло, ябълки или мандарини( 2 ябълки или 3 мандарини); Вечеря- 200гр. телешко, зелева салата, 2 твърдо сварени яйца .                                                                                                                                                                                           Ден 4: закуска- 4ерно кафе без захар; обяд- 3 моркова сварени , 150гр. твърд кашкавал, 1 сварено яйце( но не твърдо); Вечеря- плодове( няма ограничения в количеството).                                                                                                                                                                              Ден5: закуска- настърган морков подправен с лимонов сок; обяд- 500гр. варена или печена риба+ чаша доматен сок; Вечеря- 200гр. риба, салата от задушено в олио зеле .                                                                                                                                                                                             Ден 6: закуска- черно кафе без захар+ 1 сухар; Обяд- половин печено пиле, салата от зеле с моркови; Вечеря- зелева салата, 2 твърдо сварени яйца, чаша сок от моркови .                                                                                                                                                                                       Ден 7: закуска- зелен чай без захар; Обяд- 200гр. телешко, зелева салата; Вечеря- по желание от вечерите от предишните дни.                                                                                                                                                                                               Салатите са подправени винаги със зехтин и няма ограничение в количеството. Тъй като зелето се яде почти всеки ден може да смените с маруля. Ако не обичате риба или ви дойде в повече заменете с пил. гърди- варени или печени почти без мазнина. Сутрин с кафето може да изпиете чаша сок от грейпфрут, за предпочитане е прясно изцеден, но ако нямате възможност, може да си купите, но задължително да е без захар. Ако имате възможност вървете 30 мин. на ден.

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 23:30 от jane_f

# 1
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Peace Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
запис запис
тази има и кашкавал
аз както съм вегетарианец май по ще ми понася
мерси мила
и аз прочетах че си смъкнала доста с нея
  bouquet

# 2
  • Мнения: 6 958
Тази диета ме очарова...   bouquet Зелето и рибата - неща като за мен. А за кашкавала няма да говорим (най-любимата ми храна)  Peace Това ще бъде следващото нещо, което ще пробвам, дали рабти при мен  Peace Благодаря за диетата   bouquet Прочетох, че си свалила 12 кг. с нея, поздравления   bouquet

# 3
  • Мнения: 266
Моя приятелка я направи преди месец и за 18 дни свали 11кг. и още 2кг. през двете седмици за почивка, през които се яде нормално. Забравих да спомена, че ако е необходимо да се прави диетата още веднъж трябва да се направи 2 седмици почивка.

# 4
  • Мнения: 3 647
Моя приятелка я направи преди месец и за 18 дни свали 11кг. и още 2кг. през двете седмици за почивка, през които се яде нормално. Забравих да спомена, че ако е необходимо да се прави диетата още веднъж трябва да се направи 2 седмици почивка.
а месото с какво може да се замени
 newsm78 newsm78 newsm78
аз месо не ям -> някаква риба или кашкавал
а въпроса със солта .... забранена ли е ?
  bouquet

# 5
  • Мнения: 266
Моя приятелка я направи преди месец и за 18 дни свали 11кг. и още 2кг. през двете седмици за почивка, през които се яде нормално. Забравих да спомена, че ако е необходимо да се прави диетата още веднъж трябва да се направи 2 седмици почивка.
а месото с какво може да се замени
 newsm78 newsm78 newsm78
аз месо не ям -> някаква риба или кашкавал
а въпроса със солта .... забранена ли е ?
  bouquet
Месото може да се замени с риба, но пък рибата ще стане много. С кашкавал в никакъв случай. Солта по принцип е забранена, но аз си слагах по малко

# 6
  • Мнения: 3 647
а месото с какво може да се замени
 newsm78 newsm78 newsm78
аз месо не ям -> някаква риба или кашкавал
а въпроса със солта .... забранена ли е ?
  bouquet
Месото може да се замени с риба, но пък рибата ще стане много. С кашкавал в никакъв случай. Солта по принцип е забранена, но аз си слагах по малко
ох добре
че съм се видяла в чудо - на Японската го заменях със риба тон консерва ама има сол в консервите
та за това питах
и с риск да стана нахална
да питам и за зехтина имали значение какъв да е  newsm78
аз смятам от утре да я мятам защото
  bouquet

# 7
  • Мнения: 266
За зехтина аз използвам "extra virgin", който не знам какво ще рече на български. За риба тон консерва може, но да не е в олио, а във вода, те са безсолни. Сьомгата не е за препоръчване, защото е много мазна.

# 8
  • Мнения: 3 647
За зехтина аз използвам "extra virgin", който не знам какво ще рече на български. За риба тон консерва може, но да не е в олио, а във вода, те са безсолни. Сьомгата не е за препоръчване, защото е много мазна.
мерси
  bouquet
 аз от утре я мятам
на 3 ден ще имам малки прегрешения ( на ден ден съм )
но да видим какъв ще е резултата
пак за 14 дена е нали?

# 9
  • Мнения: 266
това което ми дадоха пише за 18 дни, но аз честно казано не намирам логика защо е така. Моята приятелка я изкара 18 дни, сестра ми 8. А аз която дава идеите я карах на 2 пъти по 6 дни. Неделята нищо не може да ме накара да съм на диета Simple Smile

# 10
  • Мнения: 266
Тази диета ме очарова...   bouquet Зелето и рибата - неща като за мен. А за кашкавала няма да говорим (най-любимата ми храна)  Peace Това ще бъде следващото нещо, което ще пробвам, дали рабти при мен  Peace Благодаря за диетата   bouquet Прочетох, че си свалила 12 кг. с нея, поздравления   bouquet
По важното е, 4е вече втора година не качвам нищо, а понякога се впускам в такива свински угощения- шоколади с килограмите

# 11
  • Мнения: 3 647
Тази диета ме очарова...   bouquet Зелето и рибата - неща като за мен. А за кашкавала няма да говорим (най-любимата ми храна)  Peace Това ще бъде следващото нещо, което ще пробвам, дали рабти при мен  Peace Благодаря за диетата   bouquet Прочетох, че си свалила 12 кг. с нея, поздравления   bouquet
По важното е, 4е вече втора година не качвам нищо, а понякога се впускам в такива свински угощения- шоколади с килограмите
ооо
определено ме запали
от утре съм на твоето  японско
  bouquet

# 12
  • Мнения: 936
Какво друго ми остава, освен да пробвам и това след време.

# 13
  • София
  • Мнения: 529
Хареса ми, почвам я от днес!  Peace

# 14
  • Мнения: 525
може дасе пробва и тази диета Peaceно от утре ве4е закусих Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт