някой пил ли е Ксиникал и какъв е ефекта???

  • 2 145
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
Ами това ми е питането.Понеже съм висока 173 и тежа 50кг-Ще кажете супер за какво ти е ксиникал но има едно голямо но.. имам корем който на тази височина и на тези килограми ми стои ужасно смешно.Сутрин преди да хапна всичко е ок. корем никакъв,но щом пиина една чаша вода и готово-корем колкото си щеш.Замисляла съм се и за липосукция,но ме е страх.Та за това се замислям на ксиникал.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Да пила съм го, от 21 таблетки свалих 3 кг, ама много се ходи доо....00, приготви се.

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има тема за Ксеникала - доста се изписа по въпроса,но ако не ти се търси ще ти отговоря.Пила съм Ксеникал и голяма беля си навлякох-тези хапчета са за хора,които употребяват храна съдържаща много мазнини,след като ги спреш организма е свикнал да изхвърля мазнините с хапчета и метаболизма е нарушен-вече година оправям последиците от тях-да не говоря какво се случи с микрофлората на червата. ooooh!Има доста здравословни начини за отслабване,които не са опасни за здравето. Crossing Arms

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 21:55 от k.a.l.i.

# 3
  • Мнения: 2 936
за твоят ръст,кг. са ти супер  Peace не мисля че ти трябва Ксеникал или което и да е друго отслабващо средсво...

постарай се с малко спорт и коремни преси!

# 4
  • Мнения: 6 958
Ами това ми е питането.Понеже съм висока 173 и тежа 50кг-Ще кажете супер за какво ти е ксиникал но има едно голямо но.. имам корем който на тази височина и на тези килограми ми стои ужасно смешно.Сутрин преди да хапна всичко е ок. корем никакъв,но щом пиина една чаша вода и готово-корем колкото си щеш.Замисляла съм се и за липосукция,но ме е страх.Та за това се замислям на ксиникал.

 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 339
В твоя случай трябва спорт, а не отслабване. Ако не ти се занимава с фитнес то поне вкъщи си прави коремни преси както са ти казали или прави тае бо. Има едно видео което е около 20мин и е точно за корем. Идеално е за теб. Не ти трябва отслабване. Дори да действа ксеникала нима си сигурна, че ще свалиш от корема ? Ами ако свалиш от краката ... ще стане още "по-грозно"

# 6
  • Мнения: 1 424
Ами това ми е питането.Понеже съм висока 173 и тежа 50кг-Ще кажете супер за какво ти е ксиникал но има едно голямо но.. имам корем който на тази височина и на тези килограми ми стои ужасно смешно.Сутрин преди да хапна всичко е ок. корем никакъв,но щом пиина една чаша вода и готово-корем колкото си щеш.Замисляла съм се и за липосукция,но ме е страх.Та за това се замислям на ксиникал.
Спорт и само спорт!!! Какъв Ксиникал на тези кг ?  #Crazy  Недей така, не си прави експерименти с лекарства за отслабване при твоето  идеално тегло!    Naughty

# 7
  • Мнения: 287
от Ксеникала освен да се подрискаш, миличка, друго няма да се случи още повече пък да ти се смали коремчето!
 а и мисля си, че с тези кила, дето казваш че си е много вероятно просто да си много слаба и като хапнеш да ти изпъква корема над предните тазови кости а ти да си мислиш, че имаш проблем Grinning

# 8
# 9
  • Мнения: 2 829
от Ксеникала освен да се подрискаш, миличка, друго няма да се случи още повече пък да ти се смали коремчето!
 а и мисля си, че с тези кила, дето казваш че си е много вероятно просто да си много слаба и като хапнеш да ти изпъква корема над предните тазови кости а ти да си мислиш, че имаш проблем Grinning
[/
 Peace :peace:quote] :peace

# 10
  • Мнения: 1 952
Ау.... моля те, mama nely , в никакъв случай, това хапче освен, че е супер вредно, то е и за хора с много наднормено тегло, а ти си 50 кг, някак си не мога да си те представя, като знам, че аз 56 и съм много слаба, но съм малко по-висока.
Да пиеш Ксеникал е просто луда работа. Съвсем малко спорт и ограничаване на сладко и мазно и коремът ти ще изчезне.
Просто какъв то и корем да имаш, съм сигурна, че не е болка за умиране. Още повече, че щом корема ти се подува от храна и течности, проблемът ти въобще не е с наднормено тегло.
Само ще ти кажа, че за точно този Ксеникал  говориха сума ти време в медиите, може да причини дори рак.

# 11
  • Мнения: 6 871
В твоя случай трябва спорт, а не отслабване. Ако не ти се занимава с фитнес то поне вкъщи си прави коремни преси както са ти казали или прави тае бо. Има едно видео което е около 20мин и е точно за корем. Идеално е за теб. Не ти трябва отслабване. Дори да действа ксеникала нима си сигурна, че ще свалиш от корема ? Ами ако свалиш от краката ... ще стане още "по-грозно"
А ще може ли линк за видеото Simple Smile Знам, че сигурно е пускано вече, така че може да ми кажете и ориентировъчно къде да го търся.

# 12
  • Мнения: 549
хей,мамчета много ви благодаря за съветите които ми дадохте!Явно е че ксиникал няма да ползвам,но пусто нямам воля за упражнения.Толко пъти опитвам в къщи с коремни преси и на втората седмица се отказвам-воля в мене никаква за съжаление Sad очаквах,че ще ви е смешно като ви кажа килограмите и височината ми и проблема ми но наистина за мен е голям комплекс.Лятото ходя със глътнат корем Embarassed знаете ли как се чувствам???Не си е работа!!!

# 13
  • Мнения: 6 871
Разбирам те, и на мен коремът май ми е най-голям проблем. Пробвала ли си да се мажеш с нещо, аз сега съм си взела това и се надявам да има някакъв ефект.

# 14
  • Мнения: 184
хей,мамчета много ви благодаря за съветите които ми дадохте!Явно е че ксиникал няма да ползвам,но пусто нямам воля за упражнения.Толко пъти опитвам в къщи с коремни преси и на втората седмица се отказвам-воля в мене никаква за съжаление Sad очаквах,че ще ви е смешно като ви кажа килограмите и височината ми и проблема ми но наистина за мен е голям комплекс.Лятото ходя със глътнат корем Embarassed знаете ли как се чувствам???Не си е работа!!!

защо не пробваш да посетиш лекаря си? не е нормално да ти се подува коремът от чаша вода - може да имаш колит или нещо такова

Общи условия

Активация на акаунт