Имат ли общо секса и кръвните групи?

  • 663
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Чувала съм, и то не от едно място  smile3552  phoneuu  ruporuu, че има някаква медицинска зависимост между тези неща   costumed050 .

Конкретно между жена 0+ и мъж 0- съм чувала, че не се получава хубав секс  luvbed, и опитвала.  Tired

Градска легенда на която вярва моята малка невинна душа ли е това, или е научно доказано   condomuu ?

 Innocent Flushed smile3557 Tired Face boo  33uu newsm43  beer3

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Няма как да разберем, докато не пробваме  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 577
Няма как да разберем, докато не пробваме  Mr. Green

Нека споделим, конретизираме, направим сравнителна таблица и да проверим!  Misc Ghost

# 3
  • Мнения: 2 195
Въй , ти ме хвърли в размисли  Thinking  . Аз нямам оплаквания от секса . + съм , ама не знам 1/2 коя група е  newsm78  И той не зная , няма как да направим проверка  Rolling Eyes

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Изобщо не знам какви са били кръвните групи на предишните ми партньори. Знам само на мъжа ми, и не е 0- (аз съм 0+). Секса си е мноооооооого добре  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Ние и двамата сме АБ+ - не се опалквам Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 371
Върж, ако вие с мъжа ти сте 0-ли, толкоз време не разбра ли дали ви е хубав или не секса, та сега по кръвни групи ще се водиш.
Или имаш някоя нова звезда на небосклона  Whistling

# 7
  • Мнения: 5 577
 Laughing Не бре, спорим с една колежка на кю, според нея било си признато като зависимост за еднаквите групи с раличен резус, и затова викам да питам. Щото аз не съм чувала, а е невъзможно да е така, а тук да не е било споменато. Няма общо с мен питането.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
В+ и А+ са много добре в секса! Peace

# 9
  • Мнения: 3 423
Или имаш някоя нова звезда на небосклона  Whistling

някой от съседния ксерокс.
някой по права линия, примерно.

# 10
  • Мнения: 4 068
Предишните партньори идея нямам какви кръвни групи са били. С някои е бил хубав секса, с някои страхотен, а с някои....даже не щъ да си спомням.

Аз съм 0-, а мъж ми е 0+ и секса си ни е идеален. Идя нямам дали има някаква зависимост.

Общи условия

Активация на акаунт