Малката иска да ходи на балет, препоръчайте ми детска школа.

  • 860
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 642
Малката иска да ходи на балет, препоръчайте ми детска школа. И дали може сега да се запише? Въобще, трябват ми малко повече подробности, координати, часове на занятия и т.н.

# 1
  • Мнения: 2 700
Ако питаш за София, това http://baleteva.hit.bg/ е школа, която съм ползвала, когато дъщеря ми беше по-малка.
Другият вариант е школата на Маша Илиева в бившата "Лиляна Димитрова". Има май линк към нея на началната страница на БГ-мама.

# 2
  • Мнения: 6 206
Да, наистина за кой град става въпрос?

# 3
  • София
  • Мнения: 642
Да, наистина за кой град става въпрос?


За София.

# 4
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Школата на Маша Илиева е на доста удобно място, а за другата школа от горния линк - балетева, не можах да се ориентирам къде е!

# 5
Дъщеря ми ходи при Маша Илиева в събота и неделя  сутринта. Не е лично при нея, а при една друга учителка от школата. Не съм особено възхитена, но и не съм от онези амбициозни майки, които искат да си правет детето балерина. Затова все още я водя. А сега ако я запишеш, няма смисъл, защото те в началото на юни свършват.

# 6
  • Мнения: 2 700
Балет "Ева" е в читалище "Раковски" (мисля, че е в квартал "Света Тройца") и когато дъщеря ми тренираше имаше часове и в читалище "Аура" (на "Стамболийски" близо зо Двореца на децата).

Между другото, дъщерята на моя приятелка тренира в школата на Маша Илиева и няколко пъти гледахме изявите им. По мои наблюдения танците на "Ева" са по-сложни.

Общи условия

Активация на акаунт