Как глобалното затопляне ще се отрази на децата ни?

  • 2 004
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 386
Тази година нямаше зима, какво може да бъде след 20 години например. Не сте ли се замисляли как това ще се отрази на децата ни? Състоянието е много по- сериозно от колкото ние предполагаме и всеки човек може да направи дори и малко....???

# 1
  • Мнения: 5 577
Какво по-точно мога да направя примерно аз?

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ей като прочета за глобалното затопляне и като чуя вопли, направо ми иде да вия, но стискам зъби и препоръчвам прочит на "Състояние на страх" на Майкъл Крайтън. Верно, дебеличка е книгата, но дава повод за размисъл, ако има мисъл покрай тези вопли за затопляне и т.нар. парников ефект.

А ако е заледяване? Обратни мнения в стила "Мама, татко и аз не помним по - топла зима" ще отмина без коментар

# 3
  • Мнения: 4 665
Защо само на децата newsm78

# 4
  • Мнения: 3 491
Какво по-точно мога да направя примерно аз?
И аз си задавам този въпрос, и си отговарям по следния начин, и доколкото мога, се старая:
1.Да пускам по-малко миялната.
2.Да не ходя с кола там, където може да се отиде с крака. Да ползвам градски транспорт, ако около мене има такъв (което значи веднъж на няколко месеца за по-далечни разстояния, защото за по-близки просто няма).
3.С готовност бих се възполвала от възможността да не ползвам сушилня, но в нашия квартал е забранено да се развяват гащи по терасите по т.нар. естетични причини. Макар че за мене гащите са много по-малката беля.
4.През лятото да изполвам климатик ограничено, само когато е наистина свръх-необходимо.

# 5
  • Мнения: 46 436
За това какво мислите?

# 6
  • Мнения: 4 555
Ей като прочета за глобалното затопляне и като чуя вопли, направо ми иде да вия, но стискам зъби и препоръчвам прочит на "Състояние на страх" на Майкъл Крайтън. Верно, дебеличка е книгата, но дава повод за размисъл, ако има мисъл покрай тези вопли за затопляне и т.нар. парников ефект.

А ако е заледяване? Обратни мнения в стила "Мама, татко и аз не помним по - топла зима" ще отмина без коментар
Мда, как не се сетих. Всичко това с топлата зима е плод на въображението ни, понеже ни облъчват с лоши новини, за да ни държат в страх. Всъщност зимата си беше много студена и ледниците изобщо не се топят.
Няма смисъл да надаваш вопли, порсто подминавай тези теми.

# 7
  • Мнения: 5 577
Хахах, блажке, аз и по 4-те точки съм НЕ.

Значи несъзнателно спомагам за решаване на проблема с глобалното затопляне.  Peace

Ме  bowuu

# 8
  • Мнения: 3 447
Хахах, блажке, аз и по 4-те точки съм НЕ.

Значи несъзнателно спомагам за решаване на проблема с глобалното затопляне.  Peace

Ме  bowuu
Нямаш миялна, кола, сушилня и климатик ли  Laughing

# 9
  • Мнения: 5 577
 Blush Нито едното.

Ние сме бедни, но не говоря за това, не мрънкам, както някои ССФ-ки, това си е наш проблем.

# 10
  • Мнения: 3 447
Blush Нито едното.

Ние сме бедни, но не говоря за това, не мрънкам, както някои ССФ-ки, това си е наш проблем.
Вергилийо, ш'та нацелувам  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 5 577
Blush Нито едното.

Ние сме бедни, но не говоря за това, не мрънкам, както някои ССФ-ки, това си е наш проблем.
Вергилийо, ш'та нацелувам  Heart Eyes

 Heart Eyes АКо призная, че нямаме и кабелна и домашен телефон, и апартамент, може ли и повече?  Mr. Green Blush

# 12
  • Мнения: 5 577

ОО, любима, нали не вярваш, че някой ще изчете това?  #Crazy

# 13
  • Мнения: 3 447
Blush Нито едното.

Ние сме бедни, но не говоря за това, не мрънкам, както някои ССФ-ки, това си е наш проблем.
Вергилийо, ш'та нацелувам  Heart Eyes

 Heart Eyes АКо призная, че нямаме и кабелна и домашен телефон, и апартамент, може ли и повече?  Mr. Green Blush
Не ставай алчна, имаш комп и нет, все пак  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 577
О, аз много обичам да се хваля обаче какво имам, да не се отваря тема, че като почна нямам спирка. Не само нет, но и безплатен, все пак.  Twisted Evil

Сериозно, понеже скоро ще се местим в собствено жилище (с кредит купено разбира се, не наследствено), живеем с подръчни материали доста скромно, и не си купуваме нищо. Даже фритюрник исках от дядо Мраз, не ми донесе.

За какво беше темата?

Общи условия

Активация на акаунт