? за еднократната помощ и памперсите на "Паломита"

  • 2 003
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 150
Момичета , моя близка роди тези дни и по нейна молба да ви питам какви са документите които трябва да представи в общината за да си вземе еднократната помощ от 200 лв.?
И втория въпрос е , някоя от вас да е ползвала памперсите на "Паломита", какви са ви впечатленията от тях?
Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 246
Здравей,

за да получи еднократната помощ в размер на 200 лв. приятелката ти трябва да отиде с акта за раждане, който ще й издадат в общината. Мисля, че там се подава някаква молба, но това ще й го обяснят служителите на място.

Успех! Grinning и дано съм била полезна.

# 2
  • София
  • Мнения: 344
Акт за раждане от общината, служба ЕСГРАОН, бележка за гражданско състояние-пак от общината и молба- специален формуляр от социалната служба, подписан от двамата родители.

# 3
  • Мнения: 1 150
Благодаря момичета

Цитат на: eddy6
Акт за раждане от общината, служба ЕСГРАОН, бележка за гражданско състояние-пак от общината и молба- специален формуляр от социалната служба, подписан от двамата родители.


Само не ми стана ясно какво значи бележка за гражданско състояние - дали има брак или не ли?или какво?

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Цитат на: mickey
Благодаря момичета

Цитат на: eddy6
Акт за раждане от общината, служба ЕСГРАОН, бележка за гражданско състояние-пак от общината и молба- специален формуляр от социалната служба, подписан от двамата родители.


Само не ми стана ясно какво значи бележка за гражданско състояние - дали има брак или не ли?или какво?

Точно така, на бележката пише примерно, че майката е омъжена и че има едно дете и информация за тях. Те в общината сами ще й кажат за нея

# 5
  • София
  • Мнения: 344
Да, нещо такова е май.Вади се веднага след справка в картон и компютър.Имаше някаква дребна такса-лев лев и нещо.

# 6
  • Мнения: 1 150
Ок много ви благодаря

# 7
  • София
  • Мнения: 9 394
Аз памперси на Паломита не съм виждала. Ползваме засега само на Памперс и съм си доволна от тях. Simple Smile
Но в началото бяхме купили едни влажни кърпички на Паломита. Ами добри бяха.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 150
Aз също съм привърженичка на папмперс, но тя намерила връзка в някакъв склад, но като знам какво е качеството на останалите им продукти съм малко скепрично настоена

# 9
  • Мнения: 414
Цитат на: mickey
МомиИ втория въпрос е , някоя от вас да е ползвала памперсите на "Паломита", какви са ви впечатленията от тях?
Благодаря ви предварително


На мен ми бяха донесли един пакет памперси Паломита незнайно откъде (лелята, която ми ги донесе живее в Пазарджик, може би там ги е купила). Въпреки, че според мен тази марка е пълен боклук (специално дамските превръзки), се изненадах колко добри бяха памперсите... После обърнах магазинчетата да търся такива, но не намерих. Ти къде си видяла такива и на каква цена са?

# 10
  • Мнения: 1 150
Цитат на: medusa
Цитат на: mickey
МомиИ втория въпрос е , някоя от вас да е ползвала памперсите на "Паломита", какви са ви впечатленията от тях?
Благодаря ви предварително


На мен ми бяха донесли един пакет памперси Паломита незнайно откъде (лелята, която ми ги донесе живее в Пазарджик, може би там ги е купила). Въпреки, че според мен тази марка е пълен боклук (специално дамските превръзки), се изненадах колко добри бяха памперсите... После обърнах магазинчетата да търся такива, но не намерих. Ти къде си видяла такива и на каква цена са?


Тя е разбрала за някакъв склад на едро, ще я питам и ще пиша

# 11
  • Мнения: 390
Ето как изглежда молбата. В нея пише какви са приложенията, които трябва да се представят
http://asp.mlsp.government.bg/molba1.html
За памперсите не мога да кажа. Не съм ползвала такива.

# 12
  • Хасково
  • Мнения: 992
Памперсите Паломита не са ли въпросните Хепи бейби които са уж бългаски и не са никак скъпи. Аз ги пробвах, но не съм очарована.В момента /от 2 мес/ползвам CAN BEBE това е турска пелена и тези на Памперс не са с нищо повече, даже мога да кажа че CAN BEBE са по добри и на всичкото отгоре са евтини размер 8-18 кг. е 0,29 лв., а следващия размер са 0,33 лв. Препоръчвам ви ги опитайте!

# 13
  • Мнения: 1 150
благодаря,
а за памперсите на паломита, приятелката ми имала някакви познати в завода и направо от там щяла да ги взима, но не разбрах дали има магазин в завода, но предполагам че да

# 14
  • Мнения: 189
За памперсите на Паломита виждала съм ги много пъти, има ги в нашта квартална аптека, пък и фирмата в която работя им прави опаковките, но до сега никога не съм ги купувала именно защото нямам добри впечатления от другите им продукти. Може и да си купя да пробвам, а който е учил ТУ знае че там ги правят срещу 9 - и блок, има и магазинче.

Общи условия

Активация на акаунт