Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте,от около две седмици имам болки  ниско в коремчето(тъпи и теглещи) от дясната страна,закъснява ми с 5-6 дни(като се вземе в предвид че с приятеля ми работим по въпроса за бебешоче),имам леко кафеникаво течение от вчера и направо превъртам от ужас като си помисля че всичко сочи към извънматочна .Имам час за преглед след 2 дни и сам ужасена при мисълта.В какъв най-ранен етап може да се установи наличието на такава и чрез какви изследвания? Бях чела някъде за лекарствено средство за премахване.Възможно ли е това? А чрез лапаро много ли е болезненео и колко е възтановителния период след това?
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 950
Bubichka, а тест правила ли си? Уринен, кръвен?

И как така сама реши, че нещата клонят към извънматочна?

# 2
  • Мнения: 29
Да,правих тест - отрицателен,но четох че ако има наличие на изванматочна не е задалжително да е положителен. Поставих си диагноза поради симтомите на които отговарят и моите (на прав поглед) .Дано да не сам права

# 3
  • Мнения: 1 950
Ами не е хубаво да си поставяш сама диагнози. Да не кажа, че е абсурдно. Но ти сигурно го знаеш.
Ако много се тормозиш, по-добре си пусни кръвен тест. Така поне ще знаеш има ли изобщо бременност. А за това дали е извънматочна, остави на лекаря да прецени. Peace
Щом имаш такова закъснение и ако до още 2 дни не ти дойде, то ако има бременност би трябвало да се види нещо.

Късмет и не се шашкай  bouquet

# 4
  • Мнения: 29
Благодаря ти Wink zvetun4o

# 5
  • Мнения: 7 718
Е, рибата в морето, ти извади тигана.
Изобщо не се знае дали има бременност. Изчакай си прегледа - лекарят ще прецени.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 383
Bubichka , какъв е резултатът от прегледа? Стискам палци да си добре.

# 7
  • Мнения: 29
Благодаря Ви Момичета,много сте мили! Радвам че попаднах в този форум.
Много съм щастлива днес ми дойде М. и всички болки изчезнаха заедно с психическото напрежение Grinning. Искренно се надявам гадната киста да се свие от мъка та да мога да я прогоня по лесно!
Успех на всички!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 383
Ето, а какви диагнози си постави... Желая ти здраве и спокойствие!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт