Положителен тест ?! - възможна ли е грешка ?

  • 6 645
  • 54
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 255
Имам значително закъснение и си направих тест за бременност, който се оказа положителен...Въпросът ми е , дали на някоя мама се е случвало положителен тест да сгеши? Трябва да изчакам още 10ина дни за да се установи бременност със сигурност...

# 1
  • Мнения: 1 273
Абе при отрицателните грешка има, но виж при положителните резултати, грешки НЕ  Naughty(или аз не съм чувала за такива)
Айде честито  pregnant

# 2
  • Мнения: 617
Мисля, че няма грешка!
Ако толкова те притеснява си направи още един тест

# 3
  • Мнения: 11 003
На упътването на моя пишеше, че ако се остави да стои по-дълго, отколкото трябва, може да отчете фалшива 2-ра чертичка.
Щом не си просрочила времето, значи няма грешка - Честито Hug

# 4
  • Мнения: 475
И аз така,не съм чувала.Честито!  bouquet

# 5
  • Мнения: 7 723
Няма грешка- бременна си   Laughing
Честито       bouquet

# 6
  • Мнения: 374
При мен беше обратното - при отрицателен тест се оказах бременна! Отидох на гинеколог при 4 дни закъснение.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
При положителен тест и липса на бременност - НЕ СЪМ ЧУВАЛА newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 9 106
И аз знам, че положителните не бъркат, но изчакай все пак и преглед преди да се радваш.  Flutter

# 9
  • Мнения: 2 897
Няма грешка-бременна си Simple SmileЧестито!

# 10
  • Мнения: 490
Честито, ако си бременна, но за грешка на положителен резултат съм чувала-преди 3 години се случи на кумата ми - оказа се, че има много остър колит и затова и закъсня. Невероятно, но е така.
Направи си и още един тес, но различна марка от първия.

# 11
  • Мнения: 2 677
Честито!
Може да ти даде грешен отрицателен резултат, но положителният си е положителен.

# 12
  • Мнения: 4 621
Абе при отрицателните грешка има, но виж при положителните резултати, грешки НЕ  Naughty(или аз не съм чувала за такива)
Аз също Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 255
Благодаря ви мили   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 152
Веднъж си направих, оказа се положителен и резултата седи в момента в мен и ме скубе Mr. Green Peace

Общи условия

Активация на акаунт