Как се маха японска мазилка от стените?

  • 5 824
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 858
Как се маха и лесно ли е или тъкмо обратното- гадно и трудоемко? А след това може ли спокойно да се мине с латекс?

# 1
  • Мнения: 3 251
Нашата е от тази , която е на текстилна основа и се кисне във вода. Ако питаш за нея-много лесно се сваля. Ако искаш я напръскваш с вода и след това само я обираш с шпакла. Ако искаш на сухо-пак лесно се смъква, после трябва да поизмиеш стените, защото има остатък от лепилото по тях.И ако няма грапавини/за да се шпаклова/ - отгоре латекса.

# 2
  • Мнения: 1 858
И нашата е на текстилна основа. Особено много ме притеснява да не се надерат стените при свалянето и. Ти сваляла ли си и ако да как изглеждаше стената след това?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 603
Лесно се сваля. Просто е добре хубаво да се намокри и после с шпаклата. Ако сте внимателни няма да има поражения по стените.  Ако отдолу стената е гладка няма да се наложи да шпакловате ... ма това е голяма рядкост.

# 4
  • Мнения: 3 251
Да, свалях за да намерим кабелите за домофона. Ами, не изглеждаха по-различно от колкото ако има тапет отгоре им. Измиват се стените, колкото да падне лепилото и да се зачисти останалият мъх от мазилката.

# 5
  • Мнения: 1 858
Ние сме на квартира и шпакловането за мен ще е още един излишен разход. Та това ме притеснява.

Общи условия

Активация на акаунт