спалня, БЕБЕ и климатик

  • 1 428
  • 3
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Мили мами един огроооомен проблем си имам аз. Предстои ни ремонт на нашата малка спалня, която обитаваме понеже НЕ живеем сами в апартамента а с ....... общо 6 човека за сега, а ще очакваме и седмия живот и здраве. Освен спалнята,гардеробите  мислим да сложим и климатик, който за съжеление си мисля аз се пада да е точно над мястото определено за креватче, едниствено там има възможност да се побере тялото. Мислим да е инвенторен 9 или 12, но мен ме притеснява факта да е над креватчето на детето. Посъветвайте ме какво да направя ... newsm78

# 1
  • Мнения: 2 259
Няма проблем.Всеки климатик има опции за регулиране струята на въздух.

# 2
  • Мнения: 577
След като нямате друг избор и се налага климатика да е над леглото, можете спокойно да обърнете жалозите (пластините, които насочват въздуха) в посока не към леглото. Но това не значи, че няма да духа над леглото. Просто потока въздух ще е намален. Все пак ако намерите алтернативно решение не се колебайте да го използвате.

# 3
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ние сме в същото положение като вас.Аз,мъжът ми и малкия сме в спалнята и с климатик,който е инверторен 12-ка.Много топли,спор няма,но не е над креватчето на малкия,защото си духа.Намерете някаква алтернатива за местоположението му,в никакъв случай не над леглото на детето.

Общи условия

Активация на акаунт