За и против еднократните сексуални контакти на работното място?

  • 3 539
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Аз лично съм против ако участващите са семейно обвързани и със сериозни връзки и за ако така да се каже са свободни.
Друг неприятен момент обаче е че след страстните моменти отношенията между тях никога няма да са вече на същото професионално равнище.
И като цяло - май са много повече от + .... newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 106
Против - независимо дали са семейни или не.

# 2
  • Мнения: 393
Никакъв секс на работното място ... все пак там си вадя хляба , а той ми е по - важен !
Секс много , хубава  работа малко !  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Всичко може, но със стил! (стига човек да е в мир със себе си!)

# 4
  • Мнения: 819
Нито за, нито против. Имало ги е и винаги ще ги има.Всеки сам си преценява, а и мнението ми за хората не се базира на този фактор, не ме интересува кой какво прави на работното място. Ако са семейни /не по между си, де/, проблемът вече си е в самата изневяра, а не, че е на работното място.

# 5
  • Мнения: 3 447
Дори и да са несемейни - "против", ако става дума за еднократен контакт. Отношенията никога не могат да бъдат същите. "За", ако става дума за влюбване и връзка - голяма част от хората намират семеен партньор точно на работното място.

# 6
  • Мнения: 3 423
Дори и да са несемейни - "против", ако става дума за еднократен контакт. Отношенията никога не могат да бъдат същите. "За", ако става дума за влюбване и връзка - голяма част от хората намират семеен партньор точно на работното място.

Точно така.

Не уважавам изпълнения от рода на
"да закрием новогодишния банкет",
пък утре едва ли ще си спомняме.

# 7
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Дори и да са несемейни - "против", ако става дума за еднократен контакт. Отношенията никога не могат да бъдат същите. "За", ако става дума за влюбване и връзка - голяма част от хората намират семеен партньор точно на работното място.

Напълно съгласна!

# 8
  • Мнения: 677
За-много ясно защо..
Против-не се сещам за сега,но обещавам да помисля и да се включа по-късно..  Hug

# 9
  • Мнения: 3 405
голяма част от хората намират семеен партньор точно на работното място.

Аз там го намерих, за щастие отдавна вече не работим на едно място.

По принцип съм против за еднократните.

# 10
  • Мнения: 4 916
Против - забелязвам, че рано или късно настъпват усложнения. Даже сега на работа наблюдавам развитието на връзка "Секретарка и началник (не на нея) - тя е глупавичка и влюбена, той - женен и недоволен от жена си".

# 11
  • Мнения: 447
[quote . "За", ако става дума за влюбване и връзка - голяма част от хората намират семеен партньор точно на работното място.
[/quote]
да де, ама как точно можеш да разбереш дали си влюбен без да минеш през еднократните.  Аз съм за !!! В крайна сметка достатъчно голям си за да разбираш последствията и предимствата.
А и още нещо: Аз като работя заедно с мъжа ми, това значи ли, че не можем да правим секс на бюрото след работно време ?????

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хм, че аз разбрах, че съм влюбена далеч преди да правя секс с него. Защо пък се хващаш от главата - за краката?
Против еднократния секс като цяло.

# 13
  • Мнения: 4 916
Я да питам - какво се разбира под еднократни контакти - само един път или няколко пъти по един път с бегла комуникация по служебни въпроси между "контактите".

# 14
  • Мнения: 1 655
По принцип съм против еднократните контакти!А и на работното място както са казали и други после не можете да се погледнете както преди!

Общи условия

Активация на акаунт