Бъркат ли децата Ви дрехите си

  • 730
  • 1
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Въпросът ми се отнася за по-големите дечица естествено.Вчера като ги взех от градината пак бяха с разменени дрехи-вярно че са подобни ,с различни картинки,но все пак си знаят-уж,коя дреха на кого е.Дори чорапите им бяха разменени,а те са напълно различни.Може би госпожата ги бърка и от там идва разминавката.
 И тук още нещо което ми е странно,това което каже госпожата-това е вярното.Такъв авторитет ли е в техните очи не знам,но когато примерно бъркат и аз ги поправям не приемат, защото госпожата е казала така Rolling Eyes,не ми изглежда много нормално.Не искам да съм дребнава или заядлива ,но ми се струва ,че трябва да приемат моите думи все пак.
 Споменавм го защото като ги попитах защо са си сменили дрехите ми отговориха-госпожата каза че се така

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 13:37 от rosi atanasova

# 1
  • Мнения: 2 757
Ами явно мнението на госпожата е по-тежко в техните очи. Пък може и да е по-неграмотна от теб, намерила е начин да се изказва авторитетно и въздействащо  Wink. Знам колко е дразнещо, повярвай ми. Проблемът не е с детето ми, а с мъжа ми, но е все същия. При него мама, тати, браточка, снахочка, племенници...  ако кажат нещо се приема за чиста монета. Ако ще и то да е, че аз имам говно в гащите, пак на тях ще повярва, а не на този ги е обул  Joy Толко му акъла на човека, кво да го праиш ...  Rolling Eyes Tired

Общи условия

Активация на акаунт